Vyhľadávanie zájazdu

Kuramathi Island Resort - Beach Villa **** Maledivy Severný Ari AtolTermíny a ceny

Kuramathi Island Resort - Beach Villa **** Maledivy Severný Ari Atol

Kuramathi Island Resort **** - Popis: Kuramathi, jedno z prvých letovísk na Maldivách, je ostrov, ktorý ponúka množstvo víl, početné kulinárske zážitky, rozmanité vybavenie a príjemné služby. Kuramathi sa nachádza 56 km západne od medzinárodného letiska v Male a ostrov je dlhý asi 1,8 km. Transfer hydroplánom trvá 25 minút alebo 90 minút rýchlo člnom. Hotelové vily sú roztrúsené okolo sviežich záhrad, s výhľadom na odľahlé oblasti dlhých pláží alebo nad vodou.

- Vybavenie: niekoľko reštaurácií (indická, thajská, medzinárodná a iné) a barov, kúpele, potápačské centrum a kurzy, exkurzie, lekárske centrum s hyperbarickou komorou a európskymi lekármi, Aqua Sports & Fun, ekologické centrum, prechádzky prírodou, detský klub Bageecha s vonkajším ihriskom, 3 plavecké bazény umiestnené okolo ostrova, detský bazén, jacuzzi, plne vybavená telocvičňa, osvetlený tenisový kurt.

- Pláž: s jemným bielym pieskom.

- Zábava a šport: centrum vodných športov (windsurfing, vodné lyže, kanoe, katamarány a iné), potápačské centrum vybavené dekompresnou komorou, volejbal, tenis, živá hudba, karaoke, diskotéka.

- Stravovanie: plná penzia – raňajky, obedy a večere formou bufetu. Okrem troch hlavných medzinárodných reštaurácií formou bufetu, ktoré podávajú raňajky, obedy a večere, má Kuramathi deväť À la carte reštaurácií. Šesť barov okolo ostrova podáva klasické a tropické koktaily. Kuramathi je jedno z mála stredísk na Maldivách, ktoré ponúka rôzne typy balíkov all inclusive, ktoré sú navrhnuté tak, aby vyhovovali vašim potrebám.

- Vybavenie izieb: polootvorená kúpeľňa, sprchovací kút, horúca a studená voda, ventilátor, klimatizácia, fén, osušky do kúpeľa a na pláž, župany, vybavenie kúpeľne, minibar, trezor, telefón, zariadenia na prípravu kávy / čaju, TV s plochou obrazovkou, DVD prehrávač, Wi-Fi, ležadlá. V základnej cene zájazdu je ubytovanie typu Beach Villa. Ubytovanie vo vyššej kategórii za príplatok.

- Maximálne 2 osoby + 1 dieťa do 12 rokov alebo 3 dospelé osoby na izbe.

- https://www.kuramathi.com/

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Male.

deň 2 - PRÍLET NA MALDIVY: Ranný prílet na Maldivy do hlavného mesta Male. Transfer do hotela. Ubytovanie, voľno.

deň 3 - POBYT PRI MORI: Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.

deň 9 - ODLET DO VIEDNE: V ranných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet. Prílet do Viedne v popoludňajších hodinách.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -