Vyhľadávanie zájazdu

La Carevelle **** Guadelope Sainte AnneTermíny a ceny

La Carevelle **** Guadelope Sainte Anne

La Carevelle ****, Sainte Anne - Popis: obľúbený hotel reťazca Club Med s 299 izbami ležiaci na južnom pobreží Grande Terre. Hotel tvorený hotelovými budovami a bungalovmi leží v udržiavanej tropickej záhrade pri privátnej pláži omývanej Karibským morom len 15 minút chôdze od obchodíkov a reštaurácií. Vzdialenosť od letiska Pointe a Pitre 21 km.

- Vybavenie: 2 reštaurácie, 2 bary, bazén s výhľadom na more, fitness centrum, spa centrum, mini klub, junior club.

- Pláž: 450 metrov dlhá pláž so zlatistým pieskom.

- Zábava a šport: denné a večerné animačné programy, tenis, aquaaerobik, šnorchlovanie, windsurfing, basketbal, plážový volejbal, futbal, jazda na kajaku; za poplatok vodné lyžovanie, jazda na vodnom skútri, potápanie, rybolov na otvorenom mori, golf neďaleko hotela.

- Stravovanie: All Inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetu, nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby 11:00-23:00.

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s vaňou a sprchou, sušič vlasov, WC, balkón alebo terasa s výhľadom do záhrady alebo na bazén či more, telefón, trezor, TV, klimatizácia, minibar

-

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Zraz na letisku a odbavenie 2 hodiny pred plánovaným odletom. Prílet na letisko v Point á Pitre, uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa výberu.

deň 2 - GUADELOUPE: Raňajky. Voľno. Pobyt na Guadeloupe, francúzskom nezávislom departemente, ktorý tvorí dva celkom odlišné ostrovy tvaru motýľa. Ostrov Grande – Terre s rozlohou 560 km2 s piesočnatými plážami a plantážami cukrovej trstiny je turisticky najnavštevovanejší, s letoviskami St. Francois, St. Anne a predovšetkým najznámejším a najrušnejším centrom Gosier. Druhý ostrov, Basse – Terre, s rozlohou 800 km2 je hornatejší a stále si zachováva svoj prírodný ráz. Väčšinu ostrova tvorí prírodná rezervácia s niekoľkými vodopádmi a osamotenými plážami. Dominantou je vulkán La Soufriére. V západnej časti ostrova je i hlavné mesto Guadeloupe Basse – Terre s pevnosťou Fort Delgrés. Možnosť využitia širokej ponuky fakultatívnych výletov na spoznávanie oboch ostrovov alebo vodných výletov so šnorchlovaním či jednodenných výletov na neďaleké ostrovy Marie Galante a Les Saintes. Pre zdatnejších turistov je veľmi atraktívny výstup na sopku La Soufriére. Vzhľadom na dobrý stav ciest je vhodný aj prenájom auta a individuálne spoznávanie prírodných krás ostrova.

deň 8 - GUADELOUPE - VIEDEŇ: Voľno na kúpanie a opaľovanie. Poobede transfer na letisko v Point á Pitre a odlet späť do Viedne.


PRÍLET DO VIEDNE: CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA

leteckú dopravu Viedeň - Guadeloupe - Viedeň, transfery letisko – hotel – letisko, 7 x nocľah vo vybranom hoteli, asistenciu miestnej cestovnej kancelárie,

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA

letiskové taxy - viď cenník, miestne taxy (cca 1,- Euro/osoba/deň), fakultatívne výlety, cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň,

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -