Vyhľadávanie zájazdu

La Pirogue A Sun Resort ****+ Maurícius Západné pobrežieTermíny a ceny

La Pirogue A Sun Resort ****+ Maurícius Západné pobrežie

La Pirogue A Sun Resort ****+, Mauritius-západné pobrežie - POPIS: populárny hotel s rodinnou atmosférou sa nachádza priamo pozdĺž úchvatnej pláže v tieni kokosových paliem v bezprostrednom susedstve sesterského hotela Sugar Beach. Hotel tvorí hlavná budova a desiatky bungalovov s izbami usporiadaných v štyroch poloblúkoch v rámci rozsiahleho areálu s množstvom trávnatých plôch a bujnou zeleňou.Od hlavného mesta Port Louis je hotel vzdialený 25 km, do blízkeho mestečka sú to len 3 km.

- VYBAVENIE: vstupná hala s recepciou, 6 reštaurácii, 3 bary, plážový bar, slnečná terasa, 1 bazén (ležadlá, slnečníky aj osušky v cene pri bazéne aj na pláži) so zabudovaným detským bazénom, detské ihrisko a mini klub (3-11 rokov), klub pre tínedžerov (12-17 rokov), jacuzzi, SPA centrum (v sesterskom hoteli Sugar Beach – vzdialenom cca 100 m – za poplatok), fitness centrum, butik, kaderníctvo, Wi-Fi pripojenie v spoločných priestoroch hotela.

- PLÁŽ: 1,5 kilometra dlhá pláž s jemným bielym pieskom priamo pri hoteli. Ležadlá, slnečníky a uteráky zdarma.

- ZÁBAVA A ŠPORT: boccia, šach, bazén, možnosť nemotorových a motorových vodných športov (niektoré za poplatok) – kanoe, rybolov, kajaky, parasailing, vodné lyžovanie, potápanie (potápačská škola), šnorchlovanie, vodné bicykle, vodné lyžovanie, windsurfing, golf (škola golfu), minigolf, stolný tenis, tenis, jóga, plážový volejbal, fitness centrum, skupinové cvičenia, jazda na bicykloch, večer živá hudba, výlety do okolia (aj za delfínmi), kreslenie hennou, plavba na lodi s preskleným dnom.

- STRAVOVANIE: polpenzia (raňajky a večera formou bufetu alebo výberom z menu); plná penzia (raňajky formou bufetu, obed À la carte a večera formou bufetu alebo výberom z menu); alebo All inclusive (raňajky formou bufetu, obed À la carte, večera formou bufetu alebo výber z menu; popoludní káva a zákusok; vybrané miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v čase od 09:00 do 02:00 hodiny). Reštaurácie a bary: Magenta Seafood (reštaurácia pri bazéne s výhľadom na pláž), Coconut Cafe (medzi plážou a bazénom, s ponukou snackov a ľahších jedál, street food), Wolmar (hlavná reštaurácia).

- VYBAVENIE IZIEB: 248 izieb typu Beach a Garden Pavilóny, Bungalovy a Suity. Príjemne a útulne zariadené izby (najmenej 25 m²) s vlastným sociálnym zariadením (2 umývadlá, sprcha, vaňa, fén, kozmetické potreby, župa, papuče a WC), štandardne majú k dispozícii LCD SAT-TV, klimatizáciu, set na prípravu čaju/kávy, trezor, minibar, Wi-Fi pripojenie, balkón alebo terasu s posedením. V základnej cene je kalkulovaná izba Garden Bungalow.

- https://www.lapirogue.com/en

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odlet z Viedne. Odbavenie 2 hodiny pred odletom.

deň 2 - PRÍLET NA MAURÍCIUS: Prílet na Maurícius. Transfer z letiska do hotela, ubytovanie, voľno. Pobyt s raňajkami, polpenziou alebo s All Inclusive podľa zvoleného hotela.

deň 3 - POBYT NA OSTROVE: Raňajky. Voľno na kúpanie, opaľovanie či využitia širokej ponuky vodných športov, ktoré sú už zahrnuté v cene pobytu. Večera a nocľah.

deň 9 - ODLET DO VIEDNE: Raňajky. Transfer na letisko a odlet do Viedne.

deň 10 - PRÍLET DO VIEDNE:Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -