Vyhľadávanie zájazdu

Lara Family Club Hotel **** Turecko Antalya LaraTermíny a ceny

Lara Family Club Hotel **** Turecko Antalya Lara

Popis - Vzdialenosť od letiska: 14 km Antalya Najbližšie mesto (km): Lara Typ pláže: piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 330 m

Základné informácie - Hotelový komplex Lara Family Club sa nachádza v Lare a oslovuje svojich klientov príjemným prostredím a priateľským personálom. Pekná piesočnatá pláž sa nachádza 330 m od hotela (prechod cez miestnu komunikáciu) kde hotel zabezpečuje kyvadlovú dopravu. Hotel pozostáva zo štyroch budov a má spolu 348 izieb, v jeho areáli sa nachádza niekoľko bazénov, 4 tobogany pre deti a dospelých. Je vhodný pre všetky vekové kategórie. K dispozícii je aj bezplatné WiFi.

Poloha - Hotel sa nachádza v Lare, 9 km od centra Antalye a 14 km od jej medzinárodného letiska.

Vybavenie izieb - Štandardné izby sú vybavené balkónom, klimatizáciou, SAT-TV, telefónom, Wifi pripojením, trezorom, minibarom, kúpeľňou s vaňou alebo sprchovacím kútom, WC a fénom. K dispozícii sú izby pre hendikepovaných klientov.

Pláž - Pekná piesočnatá pláž sa nachádza 330 m od hotela, kde hotel zabezpečuje kyvadlovú dopravu. Hotel oddeľuje od pláže miestna komunikácia. Slnečníky, ležadlá, matrace a osušky sú na pláži aj pri bazéne bez poplatku.

Strava - Hlavná reštaurácia podáva jedlá domácej a medzinárodnej kuchyne, hostia môžu využiť à la carte reštaurácie a niekoľko barov, vrátane baru na pláži.

Pre deti - Pre deti je mini klub, animácie, aktivity, hry, bazén, tobogany, ihrisko, mini kino, mini disco, detské stoličky v reštaurácii. Opatrovateľka detí a zapožičanie kočíka je za poplatok.

Šport a zábava - Hosťom sú k dispozícii animácie, plážový volejbal, mini futbal, posilňovňa, diskotéka, basketbal, vonkajší bazén s aquaparkom. Za poplatok je osvetlenie tenisových kurtov a výbava na tenis, potápanie, vodné športy na pláži.

Wellness - Bez poplatku je turecký kúpeľ, sauna, parná miestnosť. Ostatné služby SPA centra ako napr. masáže, jacuzzi, kaderníctvo, skrášľovacie procedúry sú za poplatok.

Koncept - Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, zákusky, zmrzlina, gozleme, nealkoholické nápoje, miestne alkoholické nápoje, teplé nápoje. Dovážané alkoholické nápoje, čerstvé ovocné šťavy a fľaškové nápoje sú za poplatok. Rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní.

Web - Bližšie informácie na: http://larafamilyclub.com/


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -