Vyhľadávanie zájazdu

Las Vegas a New YorkTermíny a ceny

Las Vegas a New York

Bohémske Las Vegas a liberálny New York. Ak hľadáte týždňový úlet za hranicu všedných dní, toto je ideálna cesta. Oddych, zábava, kultúra v dvoch odlišných častiach USA.

deň 1 - 1 -

Odlet do LAS VEGAS. Večer príchod do mesta večnej zábavy a hriechu. Transfer do hotela.

deň 2 - 2 -

LAS VEGAS: mesto kasín, neónov a atrakcií, ktoré fungujú 24 hodín denne. Vyhráme a zvezieme sa vo veľkom štýle aj my? Strip je plný zábavy a života, pozrieme si egyptských faraónov, Eiffelovku, Sochu slobody, pirátsku loď, 350 metrov vysokú vežu Stratosphere, fenomenálne fontány hotela Bellagio, sirény Ostrova pokladov, všetko podľa chuti a nálady uprostred vyprahnutej púšte. Fakultatívne celovečerné predstavenie CIRQUE DU SOLEIL. Ak ste sa prejedli kasína a zábavy, skutočný divoký západ je len kúsok od Vás.

deň 3 - 3 -

Individuálne voľno v kasíne alebo na Stripe. Fakultatívny výlet GRAND CANYON: Celodenný výlet ku Grand Canyonu na západnu rímsu - Fakultatívny výlet nájdete v doplnkových službách. Garancia nezabudnuteľného zážitku.

deň 4 - 4 -

Odlet a prílet do New Yorku. Staneme sa súčasťou tohto živého organizmu hneď od začiatku. Po ubytovaní budeme mať ešte šancu si užiť večerný New York. Times Square, známe ako pupok sveta, je plné dňom i nocou, alebo si pôjdete užiť výhľad z Empire State Building. Sme v meste, ktoré nikdy nespí, tak hurá doň. NEW YORK, NEW YORK.

deň 5 - 5 -

Dnes nás čaká spoločná prehliadka Manhattanu. Keďže každý má šancu si vybrať hotel, ktorý mu najviac vyhovuje, pozbierame sa z hotelov a prehliadku začneme na Dolnom Manhattane. Z Battery Parku je pohľad na Ellis Island a na Sochu slobody. Okolo najstaršieho parčíku v New Yorku a soche útočiaceho býka sa prejdeme k pravdepodobne najbohatšiemu kostolíku na svete, kostolu Trinity. Táto farnosť vlastní väčšinu pozemkov pod Wall Street. Pozrieme sa na pamätník 9/11, miesto, kde stáli Dvojičky Svetového obchodného centra. Prejdeme sa po Wall Street a povieme si niečo o tomto „divokom“ mieste, ktoré sa mnohokrát stalo predlohou filmov. Wall Street nás dovedie k East River a k vyhliadke na Brooklynský most. Z Dolného Manhattanu sa presunieme na Horný. V tejto časti sa nachádza slávny Central Park s chronicky známymi miestami. Dakota Building, Strawberry Fields, Trumpovo klzisko a hotel Plaza. To všetko je tu pokope. Pri hoteli Plaza sa začína známa nákupná zóna Piatej avenue. Deň sa ešte neskončil a v meste je čo preskúmavať. Večer sa môžete iba prechádzať po uliciach, nakupovať, užiť si nočný život v nespočetných baroch a puboch, ísť na vyhliadky, alebo do niektorého z divadiel na Broadway.

deň 6 - 6 -

Aby sa nám trošku zmenil pohľad na mesto, pôjdeme si Manhattan pozrieť z vody (fakultatívna plavba). Plavba nás zoberie po rieke Hudson k Soche slobody, okolo dolného Manhattanu do East River a popod mosty Brooklyn, Manhattan a Williamsburg k centrále OSN. Budete mať šancu pofotiť a pozrieť si mesto z iného uhla. Po tejto plavbe, máte ešte dostatok času na vlastný program v meste.

deň 7 - 7 -

Priestor na posledné naplnenie nákupných tašiek, individuálne dopozeranie atrakcií, zamávame Times Square a poobede transfer na letisko, odlet domov a prílet ďalší deň.

deň 8 - 8 - Prílet.


Cena zahŕňa

prelet Las Vegas – New York v economy class

6 x ubytovanie v izbách pre dve osoby v 3* hoteloch strednej triedy Viac o ubytovaní - tu.

prehliadku Las Vegas

prehliadku New Yorku

sprievodcu v Las Vegas a v New Yorku

najlepšie poistenie proti insolventnosti

asistenčné služby

Cena nezahŕňa

letiskové poplatky, letiskové transfery v USA, stravu, vstupné do múzeí, pamiatok, atrakcií, vybavenie ESTA, fakultatívne výlety, poistenie, resort fee v hoteloch (cca 35-55 usd/ 1 izba/ 1 noc), vratný depozit za izby, batožinu na vnútroštátnych letoch v USA/Kanade a letoch do Karibiku


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -