Vyhľadávanie zájazdu

Layana Resort ***** Thajsko Ko LantaTermíny a ceny

Layana Resort ***** Thajsko Ko Lanta

Layana Resort *****, Ko Lanta - Popis: luxusný nový hotel leží na pláži Phra Ae. Hotel má 50 izieb. V zákl. ponuke sú izby s výhľadom do záhrady.

- Vybavenie: reštaurácia, 2 bary, kaviareň, konferenčné centrum, izbový servis.

- Pláž: piesočnatá, priamo pred hotelom.

- Zábava a šport: bazén s morskou vodou, jacuzzi, sauna, relaxačné kúpele, stredisko vodných športov a potápačské centrum, požičovňa kajakov, ihrisko na plážový volejbal, požičovňa vozidiel, požičovňa DVD v čitárni.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania À la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, stropný ventilátor, kúpeľňa s WC a fénom, TV, prehrávač DVD, minibar, telefón, izbový trezor, datová prípojka, varná kanvice, balkón.

- Na izbe max. 3 osoby.Deti do 18 rokov nie sú povolené.

Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok - Popis: hotel má výhodnú polohu nie len pre tých, ktorý radi poznávajú svetovej metropole, ale i pre tých ktorý radi nakupujú, pretože v okolí hotela sa nachádzajú 2 najväčšie obchodné centrá Thajska a nasávajú atmosféru a nočný život exotických miest. Hotel leží v centre Bangkoku vo štvrti Pratu Nam v pešej dostupnosti metra (cca 50m)- zastávka Makkasan, ktorá spája túto štvrť s ďalšími časťami mesta a hlavným letiskom v Bangkoku – Suvarnabhumi. Hotel ponúka 660 izieb. V základnej ponuke sú izby superior.

- Vybavenie: reštaurácia (nonstop) s thajskou i medzinárodnou kuchyňou, pekáreň s ponukou tort a kávy, bar, babysitting, trezory, čistiareň, konferenčné sály.

- Zábava a šport: vonkajší bazén, fitnes centrum, masáže.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania À la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, minibar, TV, telefón.

- Na izbe max. 3 osoby. 2 deti do 12 rokov sú možné v izbe deluxe s prístelkou za príplatok. 3 deti sú možné v izbe s prepojenými dverami.

- https://www.bangkokpalace.com/

-

deň 1 - ODLET Z PRAHY (VIEDNE): Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Bangkoku.

deň 2 - PRÍLET DO BANGKOKU: Prílet do Bangkoku. Transfer do hotela, ubytovanie.

deň 3 - BANGKOK: Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit so sochou zlatého Budhu z 5,5 t rýdzeho zlata a chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Popoludní si prehliadnete kráľovský palác, prejdete sa loďou po kanáloch rieky Chao Phraya a navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata. (Orientačná cena 1.900 THB / os.)

deň 4 - BANGKOK - KO LANTA: Raňajky. Transfer na letisko v Bangkoku, odlet do Krabi. Transfer na Ko Lanta, ubytovanie.

deň 5 - KO LANTA: Raňajky. Pobyt na tomto krásnom ostrove so podobá skôr snu ako skutočnosti. Volný program.

deň 14 - KO LANTA - KRABI - BANGKOK - PRAHA (VIEDEŇ): Transfer minibusom na letisko Krabi, odlet do Bangkoku a následne do Prahy/ Viedne.

deň 15 - PRÍLET DO PRAHY (VIEDNE):Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -