Vyhľadávanie zájazdu

Le Clipper Hotel *** Guadelope GosierTermíny a ceny

Le Clipper Hotel *** Guadelope Gosier

Le Clipper Hotel ***, Gosier - Popis: obľúbený hotel s 89 izbami v šesťposchodovej budove v tvare lodi je súčasťou hotelového komplexu Karibea v letovisku Gosier, v tesnej blízkosti obchodov a reštaurácií.

- Vybavenie: 2 reštaurácie, 2 bary, 2 bazény, detský bazén, požičovňa automobilov, internetový stánok.

- Pláž: privátna piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora, s lehátkami a slnečníkmi zdarma je v areáli hotela, cca 150 m od hotela po cestičke pozdĺž mora.

- Zábava a šport: 2 tenisové kurty, ihrisko na plážový volejbal, stolný tenis, petanque, stolové hry, centrum vodných športov – zdarma k dispozícii potreby na šnorchlovanie; za poplatok prenájom kanoe a kajakov, windsurfing, vodné lyže, potápanie; hotel organizuje 3x týždenne zábavné programy, reštaurácia a kasíno neďaleko hotela; golfové ihrisko s 18 jamkami je cca 20 min. autom od hotelu v St. Francois.

- Stravovanie: raňajky formou bufetu.

- Vybavenie izieb: kúpelňa sWC, TV, nastaviteľná klimatizácia, chladnička, telefón, trezor, fén.

- Možnosť ubytovania 2 dospelých osôb na izbe.

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Zraz na letisku a odbavenie 2 hodiny pred plánovaným odletom. Prílet na letisko v Point á Pitre, uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa výberu.

deň 2 - GUADELOUPE: Raňajky. Voľno. Pobyt na Guadeloupe, francúzskom nezávislom departemente, ktorý tvorí dva celkom odlišné ostrovy tvaru motýľa. Ostrov Grande – Terre s rozlohou 560 km2 s piesočnatými plážami a plantážami cukrovej trstiny je turisticky najnavštevovanejší, s letoviskami St. Francois, St. Anne a predovšetkým najznámejším a najrušnejším centrom Gosier. Druhý ostrov, Basse – Terre, s rozlohou 800 km2 je hornatejší a stále si zachováva svoj prírodný ráz. Väčšinu ostrova tvorí prírodná rezervácia s niekoľkými vodopádmi a osamotenými plážami. Dominantou je vulkán La Soufriére. V západnej časti ostrova je i hlavné mesto Guadeloupe Basse – Terre s pevnosťou Fort Delgrés. Možnosť využitia širokej ponuky fakultatívnych výletov na spoznávanie oboch ostrovov alebo vodných výletov so šnorchlovaním či jednodenných výletov na neďaleké ostrovy Marie Galante a Les Saintes. Pre zdatnejších turistov je veľmi atraktívny výstup na sopku La Soufriére. Vzhľadom na dobrý stav ciest je vhodný aj prenájom auta a individuálne spoznávanie prírodných krás ostrova.

deň 8 - GUADELOUPE - VIEDEŇ: Voľno na kúpanie a opaľovanie. Poobede transfer na letisko v Point á Pitre a odlet späť do Viedne.


PRÍLET DO VIEDNE: CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA

leteckú dopravu Viedeň - Guadeloupe - Viedeň, transfery letisko – hotel – letisko, 7 x nocľah vo vybranom hoteli, asistenciu miestnej cestovnej kancelárie,

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA

letiskové taxy - viď cenník, miestne taxy (cca 1,- Euro/osoba/deň), fakultatívne výlety, cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň,

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -