Vyhľadávanie zájazdu

Le Meridien Bora Bora ***** Bora BoraTermíny a ceny

Le Meridien Bora Bora ***** Bora Bora

Le Meridien Bora Bora *****, Bora Bora - Popis: luxusný hotelový komplex s 99 bungalovmi sa nachádza na ostrove Motu Piti Aau vzdialenom cca. 20 minút loďou od letiska a hlavného ostrova Bora Bora. Medzi ostrovom a pevninou jazdí trajekt cez deň každú hodinu.

- Vybavenie: 2 reštaurácie, 2 bary, veľký bazén, tropická záhrada, bazén, prenájom automobilov / skútrov, wellness.

- Zábava a šport: plážový volejbal, tenis, bedminton, stolný tenis, petanque, potápačské centrum, centrum vodných športov (zdarma kajaky, kanoe, vodné bicykle), tradičná tahitská hostina, tanečné a hudobné predstavenia (niektoré dni).

- Stravovanie: raňajky formou bufetu, polpenzia / plná penzia za príplatok (možná plná penzia vrátane občerstvenia a neobmedzené konzumácia nealko nápojov a tuzemského piva.

- Vybavenie izieb: kúpeľňa so sprchou a WC, vaňa, ventilátor, klimatizácia, trezor, kávovar, niektoré izby sú prispôsobené hendikepovaným hosťom, TV / Satelit, DVD, CD / rádio, minibar, fén, telefón, wi-fi internet.

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odlet z letiska Viedeň. Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom.

deň 2 - TAHITI – BORA BORA: Prílet na Tahiti do hlavného mesta Papeete, uvítanie na letisku a transfer do prístavu. Transfer katamaránom (30 min.) na 17 km vzdialený ostrov Moorea, alebo prelet na ostrov Bora Bora s Air Tahiti. Transfer z prístavu do hotela, ubytovanie. Voľno. Vynikajúce podmienky pre potápačov.

deň 3 - OSTROV BORA BORA: Raňajky. Pobyt na ostrove Moorea. Vulkanické kopce sú pokryté ananásovými plantážami, mnohými druhmi ovocných stromov a lemované modrými lagúnami s jemným bielym pieskom. Cookova zátoka a Opunohu Bay na severe ostrova sú každoročne veľkou inšpiráciou pre filmárov z celého sveta. Možnosť fakultatívnych výletov – k nezabudnuteľným zážitkom patrí výlet s kŕmením žralokov a rají, plávanie v bazéne s delfínmi či návšteva šou v domorodej dedine Tiki Village spojená s kulinárskym piknikom. Pobyt na ostrove Bora Bora, vzdialenom 240 km severne od Papeete. Voľno na kúpanie, opaľovanie či šnorchlovanie. Tunajšie lagúny sú pre svoju farebnú pestrosť pokladané za jedny z najkrajších na svete, preto tiež každoročne navštevuje Bora Bora rad osobností umeleckého, kultúrneho aj spoločenského života. Možnosť fakultatívnych výletov – k nezabudnuteľným zážitkom patrí výlet s kŕmením žralokov a rají či prehliadka okolo tohto ostrova, ktorý meria po obvode iba 32 km.

deň 8 - PREJAZD/PRELET DO PAPEETE : Raňajky. Transfer do prístavu a prejazd katamaránom späť na ostrov Tahiti z Moorea, alebo prelet na ostrov Tahiti z Bora Bora. Transfer do hotela, ubytovanie. Voľno na prehliadku hlavného mesta Papeete.

deň 9 - ODLET DO VIEDNE: Raňajky. Transfer na letisko, odlet do Viedne.

deň 10 - PRÍLET DO VIEDNE:Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -