Vyhľadávanie zájazdu

Le Pacha **** Egypt HurghadaTermíny a ceny

Le Pacha **** Egypt Hurghada

Le Pacha Resort je vhodný pre tých, ktorí hľadajú pokoj a relax, ale zároveň chcú mať na dosah rušné centrum mesta, kam si môžu pohodlne zájsť za nákupmi alebo za zábavou.Poloha:

Rezort sa nachádza v centre známeho a vyhľadávaného letoviska Hurghada, v časti Sakalla, ktoré je rajom pre milovníkov nákupov, ale aj pre všetkých, ktorí chcú zažiť tradičnú egyptskú pohostinnosť a ochutnať tú pravú arabskú kávu v niektorej z miestnych kaviarní. Medzinárodné letisko v Hurghade je vzdialené 8 km.Vybavenie:

3- poschodová budova, 258 izieb, lobby s WiFi 09:00 - 00:00, hlavná reštaurácia, 3 bary, 2 a´la carte reštaurácie (talianska, čínska), 2 bazény (1 bazén vyhrievaný od novembra-marca), detský bazén, 6 toboganov, živá hudba, nočný klub, animácie, miniklub (5 - 12r.), minidisco, vodné pólo, aerobik, plážový volejbal, stolný tenis. Za poplatok: fitnes, masáže, jacuzzi, sauna, parná miestnosť, kaderníctvo, práčovňa.Ubytovanie:

2- lôžková štandardná izba s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (24 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 14r., klimatizácia, kúpelňa, sprcha, sušič na vlasy, TV, trezor. Za poplatok: minibar, room service.Stravovanie:

All inclusive formou bufetu, raňajky 07:00 - 10:00, obedy 13:00 - 15:00, večere 18:30- 21:30 (v zime) 19:00 - 22:00 (v lete), snack bar 16:00 - 17:00, lobby bar 10:00 - 00:00, bar pri bazéne 10:00 - 18:00, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. Za poplatok: importované nápoje, a´la carte reštaurácie, turecká káva, čerstvá šťava. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanete na recepcii pri ubytovaní.Pláž:

Hotel sa nachádza na súkromnej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Plážový servis ako sú ležadlá, slnečníky, matrace, osušky je poskytovaný zadarmo. V rámci konceptu all inclusive je pre hotelových hostí k dispozícii aj plážový bar 10:00-18:00 taktiež zadarmo. Vodné športy a škola potápania sú k dispozícii za poplatok.Výlety:
Orientačná ponuka výletov Egypte - TU

Upozornenie:
Aktuálne podmienky cestovania do Egypta - TU

Le Pacha Resort
 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Hurghada - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko. 


Vzhľadom na prebiehajúcu pandémiu COVID-19 sa rozsah poskytovaných služieb v hoteli môže mierne líšiť. Vaše konkrétne požiadavky si prosím u nás overte.


Happy Travel COVID GARANCIA: 100% garancia vrátenia stornopoplatku v prípade pozitívneho PCR testu pred odletom z letiska Bratislava, Košice alebo Piešťany.

Podmienkou uplatnenia Covid Garancie je uzavreté komplexné cestovné poistenie prostredníctvom CK Happytravel.sk a poisťovne ECP.
Podmienky cestovania do Egypta počas covid-19 opatrení - TU 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -