Vyhľadávanie zájazdu

Legoland detský sen NemeckoTermíny a ceny

Legoland detský sen Nemecko

Úvod - 3-dňový autokarový zájazd

Perex - Nemecký Legoland, ktorý bol vyhlásený za jeden z najlepších zábavných parkov v Európe vybudovaný z viac ako 50 miliónov kociek lega, je určite fantastickým rajom pre malých i veľkých. Budete sa môcť povoziť na "lego autách" alebo sa vydať na expedíciu "lego džungľou" plnou dinosaurov. Čaká na vás deň bohatý na dobrodružstvo a plno nezabudnuteľných zážitkov!

Ubytovanie - 1x v hoteli 3*/4*

Stravovanie - 1x raňajky

Doprava - Autokar.

1. deň - Odchod zo Slovenska v ranných hodinách (z Bratislavy o 7:00 h). Príchod k jazeru Herrenchiemsee, ktoré je pre svoju veľkosť nazývané i Bavorské more. Plavba loďou k Panskému ostrovu a návšteva rozprávkového zámku Herrenchiemsee, ktorý si nechal postaviť bavorský kráľ Ľudovít II. Podľa vzoru francúzskeho zámku Versailles. Podvečer presun na ubytovanie, fakultatívne večera.

2. deň - Raňajky. Príchod do Legolandu, celodenný pobyt v zábavnom parku, ktorý bol vyhlásený za jeden z najlepších zábavných parkov v Európe a nadchne nielen deti, ale i dospelých. Vstúpite do sveta, ktorý je vybudovaný z viac ako 50 miliónov kociek lega. Legoland Vám ponúkne takpovediac ,, svet v malom “ na ploche viac ako 26 futbalových ihrísk. Nachádzajú sa tu Benátky, Amsterdam, rôzne najznámejšie miesta a stavby Európy, všetko vybudované z farebných kociek. Budete sa môcť povoziť na lego autách alebo sa vydáte na expedíciu lego džungľou plnou dinosaurov, mäsožravých rastlín. Nájdete tu i továreň, kde sa priamo pred Vašimi očami vyrába lego. V podmorskom svete Legolandu stretnete naozajstného žraloka, pirane a raje. Nechýba tu ani množstvo reštaurácií a stánkov s občerstvením. Fakultatívne večera. Bohatý deň na zábavu končí a v neskorých večerných hodinách odchod na Slovensko. Večerná rozprávka a nocľah v autobuse.

3. deň - Príchod na Slovensko v skorých ranných hodinách.


Celková cena zahŕňa - Dopravu luxusným autokarom, 1x ubytovanie s raňajkami v hoteli 4*, sprievodcu CK.

Celková cena nezahŕňa - Doplatky: za 1/1 izbu, za miesto v prednej polovici autokaru. Iné vstupy, plavbu loďou a cestovné poistenie.

OSTATNÉ DOPLATKY: 1- dňové vstupné do Legolandu je potrebné objednať pri kúpe zájazdu.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -