Vyhľadávanie zájazdu

Letecký zájazd do DubajaTermíny a ceny

Letecký zájazd do Dubaja

Popis -

Navštívte s nami jedno z najznámejších miest sveta, Dubaj! Odlet z Viedne / Budapešti, prehliadka najkrajších pamiatok mesta so sprievodcom, 5 dní s ubytovaním v hoteli.

Prečo si vybrať práve tento letecký zájazd?
Cena je vrátane priority (dodatočnej príručnej batožiny), letiskových, palivových a bezpečnostných príplatkov, ktoré si iné CK účtujú zvlášť a pohybujú sa vo výške 180 - 250 €.

Informujeme Vás už teraz o všetkých potrebných informáciách, aby ste presne vedeli čo kupujete:
• viete leteckú spoločnosť ktorou poletíte
• viete presne kedy priletíte a kedy z Dubaja odletíte
• viete v ktorom hoteli budete ubytovaní
• viete presne koľko miniete na dopravu v Dubaji počas celého pobytu
• viete presný program zájazdu

Program zájazdu:

1. deň:
Odlet z Viedne - Budapešti (podľa termínu)  prílet do Dubaja / Abu Dhabi vo večerných hodinách. Presun transferom na hotel v Dubaji, ubytovanie sa.

2. deň:
Po raňajkách sa vyberiete do časti Jumeraih, kde máte možnosť navštíviť prvú mešitu sprístupnenú neveriacim - Jumeraih Mosque. Potom sa presuniete na pláž, čas využijete na relax a kúpanie. V poobedňajších hodinách presun do centra Dubaja - Downtown, kde sa nachádza najvyššia veža sveta Burj Khalifa, Dubai Mall - jedno z najväčších nákupných centier sveta. Okrem najlepších nákupov, aké kedy zažijete, vás ohromí množstvo atrakcií. Úchvatná tancujúca fontána - Dubai Fountain, kryté klzisko či kolosálne akvárium a podmorská ZOO.

3. deň:
Po raňajkách vás bude čakať nezabudnuteľná vyhliadka z najvyššej veže sveta, z Burj Khalify (828 m). Potom sa presuniete do časti Jumeirah, kde sa nachádza Souk Medinat Jumeirah. Tento luxusný arabský trh okrem nákupných možností ponúka aj krásne výhľady na najznámejší hotel Burj al Arab, ktorý otvorili na začiatku nového milénia ako najluxusnejší hotel sveta. Legendárna stavba s ikonickým tvarom plachetnice. Následne presun do luxusnej časti Dubai Marina, ktorá ponúka nezabudnuteľnú atmosféru ako cez deň, tak aj v nočných hodinách. V tejto časti sa nachádza lákavá promenáda s barmi, reštauráciami a prístav plný luxusných jácht, ktorý je zároveň obklopený mrakodrapmi.

Vaše spoznávanie Dubaja si tak budete môcť spestriť prechádzkou v Dubai Marina alebo 2-hodinovou plavbou na jachte.

4. deň:
Po raňajkách sa presuniete do historickej časti mesta a zastavíte sa pri dubajskom múzeu Al Fahidi Fort. Potom nastúpite na typický vodný taxík - drevenú loď Abra a preplavíte sa cez kanál Dubai Creek a návštívite  najznámejší trh so zlatom - Gold Souk. V poobedňajších hodinách odchod na dobrodružný výlet do púšte, púštne safari, ktorý zahŕňa adrenalínovú jazdu po piesočných dunách, návštevu beduínskeho kempu s večerou a programom, resp. voľný program.

5. deň:
Voľný program. Vo večerných hodinách odchod na letisko.

Zmena programu vyhradená. Zájazd sa podrobuje letovému poriadku.


Možné výdavky na vstupy (ceny sú orientačné a môžu sa meniť, hradia sa na mieste a v hotovosti):
• mestina Jumeraih cca 10 €
• výhľad z Burj Khalifa:
poschodie 125.+124.: 70 €
poschodie 148.+125.+124.: 130 €
poschodie: 154.+153.+152.: 230 €
• Aquarium + Underwater ZOO - 80 €
• Jachta - 2-hodinová plavba: 45 €
• Výlet do púšte: 45 €
• Dubai Frame / výhľad z dubajského rámu: 15 €
• Miracle Garden - kvetinová záhrada (október - apríl): 20 €
• Butterfly Garden - motýlia záhrada (október - apríl): 15€
• Prehliadka hotela Burj al Arab: 70 €

UPOZORNENIE: Pri leteckých zájazdoch sú letenky kupované na konkrétne meno. Letecké spoločnosti nepovoľujú dodatočnú zmenu mena. Po zadaní objednávky už nie je možná zmena mena, alebo osoby za inú. Zákazník je tiež zodpovedný za zadanie správneho mena, presne tak ako ho má uvedené na cestovnom doklade.

Pre tento zájazd je potrebné mať cestovný pas s platnosťou minimálne 6 mesiacov po termíne príletu.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -