Vyhľadávanie zájazdu

Letecký zájazd do MadriduTermíny a ceny

Letecký zájazd do Madridu

Popis -

Spoznajte počas 4 dní Madrid, mesto umenia, tapas a flamenca! Ubytovania v hoteli počas troch nocí vrátane raňajok.

Prečo si vybrať práve tento letecký zájazd?
Cena je vrátane priority (dodatočnej príručnej batožiny), letiskových, palivových a bezpečnostných príplatkov, ktoré si iné CK účtujú zvlášť a pohybujú sa vo výške 180 - 250 €.

Informujeme Vás už teraz o všetkých potrebných informáciách, aby ste presne vedeli čo kupujete:
• viete leteckú spoločnosť ktorou poletíte
• viete v ktorom hoteli budete ubytovaní
• viete presne koľko miniete na dopravu v Barcelone počas celého pobytu
• viete presný program zájazdu

Madrid mesto umenia, tapas a flamenca
Zaleťte si s nami do Madridu, pulzujúcej metropoly, v ktorej sa elegantná architektúra stretáva so španielskym temperamentom. Do mesta múzeí a galérií. Navštívte kláštor El Escorial, posledné miesto odpočinku slávneho milovníka Dona Chuana. Vychutnajte si temperamentnú flamenco show a strávte večer v jednom z nespočetných tapas barov.

Program zájazdu:

1. deň:

Do Madridu poletíte z Viedne, po príchode sa ubytujete v hoteli, a hneď Vás bude čakať prvá ochutnávka Madridu. So sprievodcom si pozriete námestie Slnečnej brány Puerta del Sol, nazývaného aj srdce Španielska. Prejdete od Kráľovského divadla až k pompéznemu Plaza Mayor s domami tmavočervenej farby s vežičkami a romantickými balkónmi. Deň zakončíte v niektorom z nespočetných barov, ochutnáte španielske jednohubky tapas a samozrejme národný nápoj sangria.

2. deň:
Po raňajkách sa vyberiete na úpätie pohoria Sierra de Guadarrama na prehliadku monumentálneho paláca a kláštora Filipa II., El Escorial, zapísaného do zoznamu UNESCO. Po návrate do Madridu navštívite slávnu ulicu Pase del Prado a múzeum s galériou Prado, kde nájdete diela umelcov ako Velásquez, El Greco, Murillo. Vo večerných hodinách budete mať možnosť návštevy temperamentnej flamenco show.

3. deň:
Po raňajkách bude možný fakultatívny výlet do Toleda, mesta zapísaného do zoznamu UNESCO, ktoré pripomína stáročia spolužitia troch miestnych kultúr – kresťanskej, moslimskej a židovskej.
Navštívite námestie Zocodover, dominantu mesta Alcázar, monumentálnu katedrálu a radnicu, kde je vystavené jedno z najslávnejších diel El Greca. Zastavíte sa pri dvoch miestnych synagógach a prechádzku ukončíte pri kláštore San Juan de los Reyes.

4. deň:
Po raňajkách si pozriete Kráľovský palác s katedrálou Almudena, výstavnú ulicu Calle Alcalá, námestie Cibeles s parkom Retiro.

V popoludňajších hodinách odletíte do Viedne.

Zmena programu vyhradená. Zájazd sa podrobuje letovému poriadku.

Možné výdavky na vstupy (ceny sú orientačné a môžu sa meniť, hradia sa na mieste):
• múzeum Prado s galériou - 15 €
• El Escorial - 10 €
• flamenco show - 35 - 50 € aj s nápojom
• výlet Toledo - 23 €

UPOZORNENIE: Pri leteckých zájazdoch sú letenky kupované na konkrétne meno. Letecké spoločnosti nepovoľujú dodatočnú zmenu mena. Po zadaní objednávky  už nie je možná zmena mena, alebo osoby za inú. Zákazník je tiež zodpovedný za zadanie správneho mena, presne tak ako ho má uvedené na cestovnom doklade.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -