Vyhľadávanie zájazdu

Liečebný dom Krym *** Slovensko Západné Slovensko Trenčianske TepliceTermíny a ceny

Liečebný dom Krym *** Slovensko Západné Slovensko Trenčianske Teplice

Úvod

Moderné metódy komplexnej balneoterapie na báze liečivých prameňov, mineralizovaného sírneho bahna a doplnkovej pohybovej liečby, fyzikálnej terapie, medikamentóznej liečby a dietetiky zaraďujú Trenčianske Teplice medzi významné centrá boja proti reumatickým chorobám. Okrem reumatických chorôb sa tu liečia ochorenia chrbtice, artrózy, progresívna artritída, chronické neuralgieischias, stavy po operáciách a všetky platničkové syndrómy. Kúpele ukrývajú nielen slovenský, dokonca aj európsky unikát - turecký kúpeľ Hammam, postavený v 19. storočí, ktorý je súčasťou kúpeľného komplexu. V súčasnosti sa využíva na masáže a ako relaxačná miestnosť po kúpeli v termálnom bazéne.

Poloha

Kúpeľný hotel Krym s najväčšou kapacitou lôžok sa nachádza priamo v centre mestečka na pešej zóne. Vďaka dostupnosti procedúr, lekárskeho vyšetrenia a stravovania v rámci hotela ako i priameho prepojenia s vonkajším plaveckým bazénom Grand vytvára atmosféru pohodlia a kľudu.

V skratke o hoteli

Štvorhviezdičkový hotel Krym po kompletnej rekonštrukcii ponúka všetko pod jednou strechou, teda ubytovanie a vlastné balneocentrum aj s priamym vstupom do vonkajšieho bazéna Grand.

Vybavenie zariadenia

Recepcia je pre hostí otvorená nepretržite. V hoteli sa nachádza kozmetika, manikúra/pedikúra, kaderníctvo, denná kaviareň, nočný bar, zmenáreň, stolný tenis, fitnescentrum, viacero výťahov. Na každom poschodí je pre klientov k dispozícii slnečná terasa. Free Wi-Fi pripojenie, internet - prenájom zariadenia 1 min / 0,04€. Možnosť zapožičať bicykle za poplatok.

Parkovanie na  uzatvorenom parkovisku pri hoteli Krym alebo Slovakia za poplatok 2 € na deň.

Na základe VZN Mesta Trenčianske Teplice o dočasnom parkovaní motorových vozidiel na miestnych komunikáciách na území mesta Trenčianske Teplice, týkajúceho sa aj ubytovaných hostí Kúpeľov Trenčianske Teplice, je možné zakúpenie parkovacej karty aj na iných vyznačených parkoviskách mesta. Parkovacie karty je možné zakúpiť priamo na recepciách hotelov:

• ubytovaní klienti, s dĺžkou pobytu minimálne 7 po sebe nasledujúcich kalendárnych dní, môžu získať zvýhodnené parkovanie (50% zľava) zakúpením parkovacích kariet priamo na recepciách kúpeľných hotelov

• parkovacie karty pre ubytovaných hostí budú vystavené na 7, 10 alebo 15 dní pri cene 2,00 € / 1 deň

Vybavenie izieb

Kapacita kúpeľného hotela je 290 lôžok na piatich poschodiach.

Hosťom sú k dispozícii renovované dvojlôžkové izby a apartmány v kategóriách comfort a štandard.

Apartmány: TV-sat, rádio, telefón, chladnička, trezor, fén, WC, sprcha/vaňa, obývacia a spálňová časť.

Izby Comfort: renovované izby s balkónom: TV SAT, rádio, telefón, chladnička, WC, sprcha, kúpacie plášte, trezor.

Izby Štandard: renovované izby bez balkónu: TV SAT, rádio, telefón, chladnička, WC, sprcha, kúpacie plášte, trezor.

 

Stravovanie

Jedáleň je situovaná na prvom poschodí

- raňajky, obedy a večere sa poskytujú formou bufetových stolov, pozostávajúcich zo studeného, teplého bufetu a ponuky nápojov (raňajková káva, čaj, kakao, studené nápoje)

- možnosť výberu z reštauračného lístka za doplatok

V prípade plnej penzie sa pobyty začínajú večerou a končia obedom. V pracovný deň je možné začať obedom do 12,30 hod. Počas sviatkov a voľných dní sa začína večerou, nástup od 14,00 hod.

Cena nezahrňuje

Povinný doplatok: Miestny poplatok (platba na mieste).

Poznámka

Ostatné pobyty na vyžiadanie:

Pobyt Dr. Osteofit - plná penzia, vstupné a výstupné lekárske vyšetrenie, 3 procedúry denne. Bonus: 1x denne nový vonkajší bazén Grand, vnútorný bazén 1x denne 30 min., vstup do fitnes. Pobyt na minimálne 10 nocí.

Upozornenie

Nástup na pobyt:

Okrem piatku sa nastupuje na všetky pobyty po 14:00 h - prvá služba večera, posledná  obed - chcek out 11:00 h. V piatok sa na pobyty, kde je potrebná lekárska konzultácia, nastupuje  po 11:00 - check out 09:00 h.

Ochutnávka wellness

Pobyt Dr. Medical Wellness - ubytovanie s polpenziou,vstupné a výstupné lekárske vyšetrenie, 2 procedúry denne, 1x denne nový vonkajší bazén Grand, vnútorný bazén 1x denne 30 min.,1x whirpool, vstup do fitnes. Pobyt na minimálne 7 nocí.

Komplexný kúpeľný pobyt

Pobyt Dr. Klasik - plná penzia, vstupné a výstupné lekárske vyšetrenie, 3 procedúry denne podľa odporúčania lekára (okrem nedele a sviatkov). Bonus: 1x denne nový vonkajší bazén Grand (60 min.), 1x whirlpool, 1x denne vnútorný bazén, voľný vstup do fitnes. Nástup na pobyt denne okrem soboty, odporúčaný deň nástupu je nedeľa. Minimálna dĺžka pobytu 6 nocí.

Kúpele na skúšku

Pobyt Relax - polpenzia, 2 procedúry denne: termálny kúpeľ, plávanie, rašelinové zábaly, prísadový kúpeľ, masáž. Bonus: 1x denne nový vonkajší bazén Grand (60 min.)/2 noci, 1x whirlpool/3 noci, voľný vstup do fitnes. Možnosť konzultácie s lekárom dohodou. Odporúčaný deň nástupu je nedeľa. Minimálna dĺžka pobytu 4 noci.

Liečebný pobyt

Pobyt Dr. Senior – (pre klientov od 60 r. vrátane), plná penzia, vstupné lekárske vyšetrenie, 2 procedúry denne: termálny kúpeľ, rašelinový zábal, masáž, oxygenoterapia, plávanie, perličkový kúpeľ. Bonus: 1x denne nový vonkajší bazén Grand (60 min.)/2 noci, voľný vstup do fitnes. Nástup na pobyt denne okrem soboty, odporúčaný deň nástupu je nedeľa. Minimálna dĺžka pobytu 6 nocí.

Relax a oddych

Minirelax na 2 noci: ubytovanie s polpenziou, možnosť konzultácie s lekárom, 1x termálny vaňový kúpeľ, 1x prísadový kúpeľ, 1x masáž, 1x rašelina. Bonus: 1x denne vstup do nového vonkajšieho bazéna Grand (60 min), 1x denne vnútorný bazén (30 min), voľný vstup do fitnes. Pobyty piatok-nedeľa.

 

Minirelax na 3 noci: - ubytovanie s polpenziou, možnosť konzultácie s lekárom, 2x termálny vaňový kúpeľ, 1x prísadový kúpeľ, 2x masáž, 1x rašelina. Bonus: 1x denne nový vonkajší bazén Grand, vnútorný bazén 1x denne 30 min., vstup do fitnes. Pobyty štvrtok - nedeľa. 

Dermatologická kúra

Pobyt Dr. Tomesa - plná penzia, vstupné a výstupné lekárske vyšetrenie, 3 procedúry denne. Bonus: 1x denne nový vonkajší bazén Grand, vstup do fitnes. Pobyt na minimálne 10 nocí.

Veľká noc

Veľkonočný pobyt - pobyt v termíne 29.03.-02.04.2018 na 4 noci zahŕňa ubytovanie s polpenziou, možnosť konzultácie s lekárom, 8 procedúr za pobyt (termálny kúpeľ, rašelinový zábal/Limoplast, masáž, perličkový prísadový kúpeľ), 2x hodinový vstup do vonkajšieho bazéna Grand, voľný vstup do fitnes, 1x whirlpool.

Víkendový pobyt

Minirelax na 2 noci: ubytovanie s polpenziou, možnosť konzultácie s lekárom, 1x termálny vaňový kúpeľ, 1x prísadový kúpeľ, 1x masáž, 1x rašelina. Bonus: 1x denne vstup do nového vonkajšieho bazéna Grand (60 min), 1x denne vnútorný bazén (30 min), voľný vstup do fitnes. Pobyty piatok-nedeľa.

Minirelax na 3 noci: - ubytovanie s polpenziou, možnosť konzultácie s lekárom, 2x termálny vaňový kúpeľ, 1x prísadový kúpeľ, 2x masáž, 1x rašelina. Bonus: 1x denne nový vonkajší bazén Grand, vnútorný bazén 1x denne 30 min., vstup do fitnes. Pobyty štvrtok - nedeľa.

 


Cena zahŕňa

Ubytovanie, stravovanie a príslušné procedúry.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -