Vyhľadávanie zájazdu

Limak Atlantis Deluxe Resort ***** Turecko BelekTermíny a ceny

Limak Atlantis Deluxe Resort ***** Turecko Belek

Poloha - Hotel leží v krásnej záhrade v letovisku Belek, 35 km od letiska v Antalyi.

Vybavení - Komfortný hotel vhodný i pre náročnú klientelu a rodiny s deťmi. Hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, reštaurácia s kuchyňou talianskou, tureckou, japonskou, mexickou a z rýb, lobby bar, bar na pláži a pri bazéne, bar so živou hudbou, disco bar, konferenčná sála, internetové pripojenie, čistiareň, kaderníctvo, kozmetický salón, obchody.

Pokoje - Štandardné izby, situované v hlavnej budove, majú vlastné sociálne zariadenie, klimatizácia, TV so satelitným príjmom, minibar, fén, telefón, trezor a balkón. Maximálna obsadenosť 2 dospelé osoby a 2 deti alebo 3 dospelé osoby. 

Pláž - Hotel leží priamo pri piesočnatej pláži. Lehátka a slnečníky sú k dispozícii zdarma.

Sport - Vonakjší bazén, bazén s jacuzzi, krytý bazén, sauna, jacuzzi, turecké kúpele, liečebné procedúry, tenisové kurty, stolný tenis, fitness centrum, animačné programy, vodné športy na pláži, squash, boccie, šipky, lukostreľba, škola tanca, zábavné večery, plážový volejbal.

Stravování - Ultra all inclusive zahrňuje:- raňajky. obedy a večere formou bufetu vrátane nápojov miestnej výroby- neskoré raňajky- 24 hodin denne nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby vo vybraných reštauráciách a baroch hotela- 1x za pobyt večera v reštaurácii á la carte- občerstvenie počas dňa- 14:00 - 16:30 zmrzlina- polnočné občerstvenie- denne doplňované nealkoholické nápoje v minibare na izbe- stolný tenis, tenisové kurty, animačné programy, fitness centrum, aerobic

Děti - Bazén so šmýkľavkou, ihrisko, miniklub, animačné programy.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -