Vyhľadávanie zájazdu

Loews Miami Beach ***** Florida South Beach MiamiTermíny a ceny

Loews Miami Beach ***** Florida South Beach Miami

Loews Miami Beach ***** South Beach Miami - Popis: tento elegantný a luxusný hotel patrí k tomu najlepšiemu, čo vôbec floridské Miami ponúka. Hotel vyniká kvalitou a umiestnením. Stojí na legendárnej pláži South Beach a navyše len dve minúty chôdze od najpôvabnejšej atrakcie mesta - štvrti Art Deco District, ktorá je považovaná za stredobod nočného života mesta.

- Vybavenie: vyhrievaný bazén, fitness, vírivka, 4 reštaurácie, kaviareň, bary.

- Pláž: privátna pláž s prístupom z hotela.

- Stravovanie: bez stravy; možnosť stravovania Á la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: minibar, kávovar, kúpacie plášte, trezor, sušič na vlasy, telefón, dátová prípojka k počítaču, fax a káblová televízia. Príplatok za výhľad na more cca 45,- EUR/noc.

- Maximálne 4 osoby na izbe.

deň 1 - VIEDEŇ - MIAMI: Odlet z Viedne do Miami.

deň 2 - POBYT PRI MORI: Pobyt v hoteli na Floride. Odporúčame návštevu štvrtí Little Havana, Coconut Grove a Art Deco alebo tiež výlet do Key West, Everglades či Cape Canaveral. V neposlednom rade odporúčame navštíviť svetoznáme morské akvárium.

deň 8 - MIAMI - VIEDEŇ: V popoludňajších hodinách odlet do Viedne.

deň 9 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.

deň 9 -


CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA:

leteckú dopravu, 7x nocľah v hoteli podľa výberu,

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA:

letiskové taxy - viď cenník , autorizáciu ESTA alebo vstupné vízum do USA (možné požiadať oň prostredníctvom CK za poplatok 20,- EUR), obojsmerný individuálny transfer za poplatok cca 95,- EUR/osoba, cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň, fakultatívne výlety,

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Budapešti a Prahy.

Poznámka: zájazd je možné výhodne pripojiť ku všetkým poznávacím zájazdom z ponuky pre USA a tiež predĺžiť o ľubovoľný počet dní v Miami.

Prakticky kdekoľvek na Floride si môžete prenajať auto s plným poistením od 200,- EUR/týždeň.

FAKULTATÍVNE VÝLETY: (na vyžiadanie a spätné potvrdenie; cený sú orientačné) MIAMI CITY TOUR - prehliadka Miami (7 hod) - cena: cca 55,- EUR/osobaNP EVERGLADES (5 hod) - cena: cca 60,- EUR/osobaORLANDO - prehliadka Orlanda (cely deň) - cena: cca 180,- EUR/osobaKEY WEST - výlet na Key West (cely deň) - cena: cca 95,- EUR/osoba


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -