Vyhľadávanie zájazdu

Londýn a Londýnske najTermíny a ceny

Londýn a Londýnske naj

Úvod - 5-dňový letecký zájazd.

Perex - „Keď je človek unavený Londýnom, je unavený životom pretože Londýn má všetko, čo život ponúka.“ Samuel Johnson, LL.D. (1709 – 1784). Presvedčte sa o pravdivosti citátu S. Johnsona a navštívte metropolu, ktorá dýcha históriou na každom kroku a ponúka nespočetné množstvo zážitkov a možností. Nezáleží na tom, koľko dní tu strávite, vždy ich bude málo.

Ubytovanie - 4x v hoteli 3*

Stravovanie - 4x raňajky.

Poznámka - NÁŠ TIP:
Imperiálny Londýn: v septembrovom termíne možnosť návštevy Buckinghamského paláca (platba vopred pri kúpe zájazdu)

Zmena programu, letových časov a odletových miest vyhradená.

Doprava - Letecky.

1. deň - Odlet do Londýna, po prílete transfer do hotela. Nasleduje pešia prehliadka, časť City – St. Paul’s Cathedral, Tower Bridge, fakultatívne prehliadka expozície anglických korunovačných klenotov a historickej zbrojnice v Tower of London. Návrat na ubytovanie.

2. deň - Po raňajkách budeme pokračovať v prehliadke mesta – Hyde Park, Buckingham Palace, St. James’s Park, Houses of Parliament, Big Ben, Westminster Abbey, London Eye, Trafalgar Square, Piccadilly Circus. V prípade dostupnosti možnosť sledovať výmenu stráži pred Kráľovským palácom. Návrat na ubytovanie.

3. deň - Raňajky, dnes nás čaká výlet nadzemným vlakom alebo loďou do Greenwichu (prehliadka Kráľovského observatória, nultý poludník), v popoludňajších hodinách prehliaka štvrte Kensington, Royal Albert Hall, možnosť návštevy múzeí Prírodovedno-historického, Vedecko-techického. Návrat do hotela.

4. deň - Po raňajkách výlet vlakom do kráľovského Windsoru, prehliadka kráľovskej rezidencie a kaplnky. Návrat do centra Londýna , podvečerná predchádzka štvrťou Temple, kráľovský súdny dvor a posedenie v typickom anglickom pube.

5. deň - Po raňajkách budeme mať voľno na nákupy na známej Oxford Street, možnosť návštevy Britského múzea, prípadne múzea Madamme Tussaud’s, či Múzea Sherlocka Holmesa na svetoznámej adrese 221 B Baker Street. Transfer na letisko a odlet, do Bratislavy/Viedne.


Celková cena zahŕňa - Leteckú dopravu vrátane letiskových a servisných poplatkov. Letiskové transfery (v prípade odletu mimo Bratislavy). Transfer letisko – hotel – letisko. 4 x ubytovanie v hoteli 3* s raňajkami. Vstup do kráľovského sídla vo Windsore. Sprievodcu CK.

Celková cena nezahŕňa - Doplatok za jednolôžkovú izbu. Prepravu počas pobytu v Londýne. Vlak do Windsoru. Vstupy. Cestovné poistenie. 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -