Vyhľadávanie zájazdu

Londýn a Londýnske najTermíny a ceny


Úvod - 4 resp. 5-dňový letecký zájazd.

Perex - „Keď je človek unavený Londýnom, je unavený životom pretože Londýn má všetko, čo život ponúka.“ Samuel Johnson, LL.D. (1709 – 1784). Presvedčte sa o pravdivosti citátu S. Johnsona a navštívte metropolu, ktorá dýcha históriou na každom kroku a ponúka nespočetné množstvo zážitkov a možností. Nezáleží na tom, koľko dní tu strávite, vždy ich bude málo.

Ubytovanie - 3x resp. 4x v hoteli 2*/3*.

Stravovanie - 3x resp. 4x raňajky.

Poznámka -

NÁŠ TIP: Ku klasickému zájazdu si môžete vybrať tématicky zameraný termín „Londýn Plus“: Londýn Plus Múzeá: Múzeá, galérie, muzikály (návšteva Prírodovedno-historického, Vedecko-technického múzea, National Gallery, fakultatívne návšteva muzikálového predstavenia). Londýn Plus Imperiálny Londýn: Návšteva palácov: Buckinghamský Palác, Hampton Court, Windsor.  

Zmena programu, letových časov a odletových miest vyhradená. 

Doprava - Letecky.

1. deň - Odlet do Londýna, po prílete transfer do hotela. Nasleduje pešia prehliadka, časť City – St. Paul’s Cathedral, Tower Bridge, fakultatívne prehliadka expozície anglických korunovačných klenotov a historickej zbrojnice v Tower of London. Návrat na ubytovanie.

2. deň - Po raňajkách budeme pokračovať v prehliadke mesta – Hyde Park, Buckingham Palace, St. James’s Park, Houses of Parliament, Big Ben, Westminster Abbey, London Eye, Trafalgar Square, Piccadilly Circus. V prípade dostupnosti možnosť sledovať výmenu stráži pred Kráľovským palácom. Návrat na ubytovanie.

3. deň - Raňajky, dnes nás čaká výlet nadzemným vlakom alebo loďou do Greenwichu (prehliadka Kráľovského observatória, nultý poludník), v popoludňajších hodinách prehliadka Britského múzea a návšteva štvrte Kensington. Návrat do hotela.

4. deň - Po raňajkách budeme mať voľno na nákupy na známej Oxford Street, Bond Street, či na návštevu múzeí Prírodovedno-historického, Vedecko-techického, Madamme Tussaud’s alebo Múzea Sherlocka Holmesa na svetoznámej adrese 221 B Baker Street. Transfer na letisko a odlet, transfer do Bratislavy.

5. deň - Pri odlete z Bratislavy/Viedne sa program rozšíri o vybraný tematický okruh, resp. doplní o návštevu Windsoru – sídla kráľovskej rodiny.


Celková cena zahŕňa -

Spiatočnú leteckú dopravu do Londýna, servisné poplatky, letiskové transfery (v prípade odletu mimo Bratislavy), transfer letisko – hotel – letisko, 3 x resp. 4 x ubytovanie v hoteli 3* s raňajkami, sprievodcu CK SATUR.

 

Celková cena nezahŕňa -

Prepravu počas pobytu v Londýne, vstupy, cestovné poistenie. Doplatok za 1/1 izbu 190 EUR/3 noci, 240 EUR/4 noci.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -