Vyhľadávanie zájazdu

Londýn s výletom do Windsoru a OxforduTermíny a ceny

Londýn s výletom do Windsoru a Oxfordu

Úvod - 5-dňový letecký zájazd.

Perex - Kto chce v krátkom čase skĺbiť hlavné pamiatky Londýna s návštevou univerzitného Oxfordu, ktorý inšpiroval aj autorku kníh o Harrym Potterovi k vytvoreniu čarodejníckej školy, ako i navštíviť Windsor a pozrieť si sídlo kráľovskej rodiny, odnesie si nezabudnuteľné zážitky.

Ubytovanie - 4x ubytovanie v hoteli 3*.

Stravovanie - 4x raňajky.

Poznámka - Zmena programu, letových časov a odletových miest vyhradená.   

Doprava - Letecká.

1. deň - Odlet do Londýna, po prílete transfer do hotela. Prehliadku Londýna začneme v časti CIty, kde navštívime Katedrálu sv. Pavla, prejdeme sa po Tower Bridge a deň zakončíme prehliadkou bývalej zbrojnice a obávanej väznice Tower of London. Návrat do hotela.

2. deň - Dnes nás čaká prechádzka Westminstrom: Buckinghamský palác (v prípade dostupnosti možnosť sledovať výmenu stráží), Parlament, Big Ben, Westminster Abbey, London eye, Trafalgar Square, Picadilly Circus. Návrat do hotela.

3. deň - Výlet do Greenwichu, prehliadka Kráľovského Observatória, nultý poludník. Plavba po Temži z Greenwichu do Westminstru. Pokračovanie prehliadkou štvrte Kinsinghton, Royal Alber hall, možnosť návštevy technického, prírodovedného, či umelecko-historického múzea. Návrat do hotela.

4. deň - Po raňajkách sa vyberieme na výlet do historického Oxfordu, univerzitného mesta, kde sídli prestížna Oxfordská univerzita, patriaca medzi najlepšie na svete. Práve priestory tejto univerzity inšpirovali autorku kníh o Harrym Potterovi k vytvoreniu čarodejníckej školy Rokfort. Prehliadka mesta. Pokračujeme do Windsoru, mesta s dlhou a veľmi bohatou históriou. Prehliadka kráľovskej rezidencie a kaplnky. Návrat do hotela.

5. deň - Možnosť návštevy múzea Madame Tussauds alebo Britského múzea, resú. voľno na nákupy na známej Oxford street. Transfer na letisko, odlet z Londýna, transfer do Bratislavy.


Celková cena zahŕňa -

Spiatočnú leteckú dopravu do Londýna, servisné poplatky, letiskové transfery (v prípade odletu mimo Bratislavy), transfer letisko – hotel – letisko, celodenný autokarový výlet do Windsoru a Oxfordu, 3 x ubytovanie v hoteli 3* s raňajkami, sprievodcu CK SATUR.

 

Celková cena nezahŕňa -

Prepravu počas pobytu v Londýne, vstupy, cestovné poistenie. Doplatok za 1/1 izbu 240 EUR.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -