Vyhľadávanie zájazdu

Long Beach Mauritius ***** MauríciusTermíny a ceny

Long Beach Mauritius ***** Maurícius

Long Beach A Sun Resort ***** - POPIS: hotel ponúka luxusné služby a neopakovateľnú atmosféru pre aktívne páry i pre rodiny, v nádhernom prostredí priamo na pláži. Od letiska je hotel vzdialený asi 60 minút.

- VYBAVENIE: vstupná hala s recepciou, bufetová reštaurácia, 4 À la carte reštaurácie, 2 bary (pri bazéne), 2 bazény (ležadlá, slnečníky a osušky k dispozícii pri bazéne aj na pláži), detský bazén, mini klub (pre deti vo veku 2- 11 rokov), klub pre tínedžerov (vo veku 12-17 rokov), SPA centrum, fitness centrum, obchody, možnosť Wi-Fi pripojenia.

- PLÁŽ: hotel sa nachádza priamo na 1,3 km dlhej pláži.

- ZÁBAVA A ŠPORT: bedminton, 2 bazény, možnosť nemotorových a motorových vodných športov (niektoré za poplatok) – rybolov, plavba na banáne, katamarány, lukostreľba, kajaky, vodné lyžovanie, potápanie, parasailing, šnorchlovanie, plachtenie, aerobik, strečing, vodné bicykle, windsurfing, golf (v okolitých centrách – cca 23 km, s transferom), golfová akadémia, stolný tenis, 4 tenisové kurty s osvetlením, SPA centrum (ayurvéda, parný kúpeľ, masáže, sauna, hammam, kozmetické procedúry, detoxikačné procedúry), jóga, volejbal, fitnes centrum (za poplatok osobný tréner), lezecká stena, skupinové cvičenia, večer živá hudba, nočný klub, animačný program počas dňa, plavba na lodi s preskleným dnom.

- STRAVOVANIE: polpenzia, plná penzia, alebo All inclusive (raňajky formou bufetu, obed À la carte alebo bufet, večera formou bufetu alebo À la carte); v All inclusive programe v cene navyše vybrané alkoholické (pivo, víno, kokteily, liehoviny) a nealkoholické nápoje (nealkoholické nápoje, džúsy, minerálna vody, káva a čaj); vybrané položky z minibaru a plážového vozíka.

- VYBAVENIE IZIEB: 255 luxusných klimatizovaných priestranných Suít s príjemným dizajnom (najmenej 60 m²) s vlastným sociálnym zariadením (sprcha, vaňa a WC), štandardne majú k dispozícii SAT-TV, fén, rádio, telefón, dokovaciu stanicu pre iPod, set na prípravu čaju a kávy, minibar, trezor, Wi-Fi pripojenie, balkón alebo terasu s výhľadom a vstupom do záhrady, k bazénu, alebo na pláž. V základnej cene je kalkulovaná izba Junior Suite.

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odlet z Viedne. Odbavenie 2 hodiny pred odletom.

deň 2 - PRÍLET NA MAURÍCIUS: Prílet na Maurícius. Transfer z letiska do hotela, ubytovanie, voľno. Pobyt s raňajkami, polpenziou alebo s All Inclusive podľa zvoleného hotela.

deň 3 - POBYT NA MAURÍCIUSE: Maurícius ponúka ideálne podmienky na dovolenku pre rodiny s deťmi. Nachádzajú sa tu iba jemné piesočnaté pláže. Hotely ponúkajú väčšinu vodných športov zadarmo. Počas pobytu nezabudnite navštíviť hlavné mesto Port Louis, kde si prezriete miestne trhovisko, pevnosť Fort Adelaide, miestne divadlo či horu Singal Hill. Ďalej odporúčame navštíviť krokodílí park La Vanille, miestne akvárium, vtáčí park Casela alebo prírodný park Le Val. Všetky výlety sa dajú zakúpiť na hotelovej recepcii. Odporúčame však požičať si osobné auto, alebo džíp a spoznať vnútrozemie tohto nádherného ostrova (pozor - nezabudnite si medzinárodný vodičský preukaz).

deň 9 - ODLET DO VIEDNE: Raňajky. Voľno na kúpanie. Transfer na letisko a odlet do Viedne.

deň 10 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -