Vyhľadávanie zájazdu

Long Beach Mauritius ***** MauríciusTermíny a ceny

Long Beach Mauritius ***** Maurícius

Long Beach A Sun Resort ***** - POPIS: unikátny moderný hotel ponúka luxusné služby a neopakovateľnú atmosféru v nádhernom prostredí priamo na pláži. Je obklopený palmami a exotickou zeleňou, zameriava san a rodinnú dovolenku plnú energie a zážitkov ako aj na romantické pobyty pre páry. Od letiska je hotel vzdialený asi 60 minút.

- VYBAVENIE: vstupná hala s recepciou, bufetová reštaurácia, 5 reštaurácii (z toho 4 Á la carte), 3 bary, nočný klub, 4 bazény (1400 m² vyhrievaný hlavný bazén, 460 m² infinity bazén pre dospelých na pláži, 130 m² tréningový bazén a 4 m² detský bazén), mini klub (pre deti vo veku 2- 11 rokov), klub pre tínedžerov (vo veku 12-17 rokov), SPA centrum, fitness centrum, kaderníctvo, obchody, možnosť Wi-Fi pripojenia.

- PLÁŽ: hotel sa nachádza priamo na 1,3 km dlhej pláži. Ležadlá, slnečníky a uteráky sú hosťom k dispozícii bezplatne.

- ZÁBAVA A ŠPORT: fitness centrum (za poplatok osobný tréner), SPA centrum Cinq Mondes (ayurvéda, parný kúpeľ, masáže, sauna, hammam, kozmetické procedúry, detoxikačné procedúry), jóga, strečing, skupinové cvičenia, futbalové ihrisko, 4 tenisové kurty s osvetlením, stolný tenis, plážový volejbal, boccia, vodný aerobik, vodné pólo, lezecká stena, bedminton, lukostreľba, nemotorové vodné športy zdarma (windusrfing, vodné lyže, kajak, vodné bicykle, šnorchlovanie, loď s presklenným dnom), motorové vodné športy za poplatok (rybolov, plavba na banáne, katamarány, potápanie, parasailing), golf v okolí (bezplatný prístup do dvoch golfových klubov - Ile aux Cerfs Golf Club a Anahita Golf Course), golfová akadémia, večer živá hudba, nočný klub a animačné programy počas dňa.

- STRAVOVANIE: polpenzia, plná penzia, alebo All inclusive (raňajky formou bufetu, obed À la carte alebo bufet, večera formou bufetu alebo À la carte); v All inclusive programe v cene navyše vybrané alkoholické (pivo, víno, kokteily, liehoviny) a nealkoholické nápoje (nealkoholické nápoje, džúsy, minerálna vody, káva a čaj); snacky a občerstvenie počas dňa, zmrzlina, vybrané položky z minibaru a plážového vozíka.

- VYBAVENIE IZIEB: 255 luxusných klimatizovaných priestranných Suít s príjemným dizajnom (najmenej 60 m²) s kúpeľňou s dvoma umývadlami, fénom, sprchou, vaňou a samostatným WC, SAT-TV, fén, rádio, telefón, dokovaciu stanicu pre iPod, set na prípravu čaju/kávy, minibar, trezor, Wi-Fi pripojenie, balkón alebo terasu s výhľadom a vstupom do záhrady, k bazénu, alebo na pláž. V základnej cene je kalkulovaná izba Junior Suite.

- https://www.longbeachmauritius.com/en

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odlet z Viedne. Odbavenie 2 hodiny pred odletom.

deň 2 - PRÍLET NA MAURÍCIUS: Prílet na Maurícius. Transfer z letiska do hotela, ubytovanie, voľno. Pobyt s raňajkami, polpenziou alebo s All Inclusive podľa zvoleného hotela.

deň 3 - POBYT NA MAURÍCIUSE: Maurícius ponúka ideálne podmienky na dovolenku pre rodiny s deťmi. Nachádzajú sa tu iba jemné piesočnaté pláže. Hotely ponúkajú väčšinu vodných športov zadarmo. Počas pobytu nezabudnite navštíviť hlavné mesto Port Louis, kde si prezriete miestne trhovisko, pevnosť Fort Adelaide, miestne divadlo či horu Singal Hill. Ďalej odporúčame navštíviť krokodílí park La Vanille, miestne akvárium, vtáčí park Casela alebo prírodný park Le Val. Všetky výlety sa dajú zakúpiť na hotelovej recepcii. Odporúčame však požičať si osobné auto, alebo džíp a spoznať vnútrozemie tohto nádherného ostrova (pozor - nezabudnite si medzinárodný vodičský preukaz).

deň 9 - ODLET DO VIEDNE: Raňajky. Voľno na kúpanie. Transfer na letisko a odlet do Viedne.

deň 10 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -