Vyhľadávanie zájazdu

Lutania Beach Hotel **** Grecko Rhodos KolymbiaTermíny a ceny

Lutania Beach Hotel **** Grecko Rhodos Kolymbia

Ideálne miesto na zrelaxovanie tela i mysle. Hotel leží priamo na dlhej piesočnato-kamienkovej pláži v letovisku Kolymbia. V blízkosti hotela sa nachádza centrum mesta s rôznymi barmi, reštauráciami či obchodmi, kde si dosýta užijete pravú dovolenkovú atmosféru.

Poloha:
Hotel sa nachádza v obľúbenom letovisku Kolymbia, priamo na dlhej piesočnato-kamienkovej pláži. Centrum s barmi, reštauráciami a tavernami je vzdialené len 350 m. Hlavné mesto Rhodos je vzdialené 25 km a letisko Diagoras 25 km. Pohodlne sa tam dostanete autobusom, zastávka sa nachádza len 100 m od hotela. Golfové ihrisko v Afandou sa nachádza 4 km od hotela.  

Vybavenie:
Hlavná budova, 2 jednoposchodové budovy v záhrade, 121 izieb, výťah, recepcia s WiFi, reštaurácia, bar, spoločenská miestnosť, bazén, detský bazén, detské ihrisko, miniklub (5 - 11r.), terasa s ležadlami a slnečníkmi, animácie, amfiteáter, tenisový kurt s osvetlením. Za poplatok: biliard, babysitting, trezor.

Ubytovanie:

2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky, za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., centrálna klimatizácia, TV, kúpeľňa, sprcha/vaňa, sušič na vlasy, chladnička, balkón/terasa, detská postieľka na vyžiadanie.Stravovanie:

All inclusive formou bufetu, raňajky 07:00 - 10:00, obedy 12:30 - 14:30, večere 18:30 - 21:30, snack 10:00 - 18:00, zmrzlina 10:00 - 12:00, káva, čaj, koláčiky 16:00 - 18:00, bar pri bazéne 18:00 - 24:00. Presný rozpis all inclusive konceptu dostanete na recepcii pri ubytovaní.Pláž:
Piesočnato-kamienková pláž sa nachádza priamo pred hotelom a dostanete sa na ňu buď po schodíkoch alebo chodníkom z terasy. Plážové osušky nie sú k dispozícii. Plážový servis ako ležadlá a slnečníky sú poskytované za poplatok.

Lutania Beach Hotel

 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Rhodos - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.

Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko. 

UPOZORNENIE: Miestnu pobytovú daň je povinné uhradiť priamo na mieste podľa platných predpisov daného regiónu vo výške cca 3* hotel= 1,5 €, 4* hotel 3 €, 5* hotel 4 € na izbu/nocľah.Parkovanie: V cene parkovného je 1 parkovacie miesto na 8 dní. Transfer z parkoviska na letisko a späť je zabezpečovaný zadarmo.

 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -