Vyhľadávanie zájazdu

Luxury Bahia Principe Esmeralda ***** Dominikánska republika Punta CanaTermíny a ceny

Luxury Bahia Principe Esmeralda ***** Dominikánska republika Punta Cana

Luxury Bahia Principe Esmeralda *****, Punta Cana - Popis: luxusný 5* hotel Luxury Bahia Principe Esmeralda sa nachádza na pravej časti „mestečka Principe“, pozostávajúceho tiež z hotelov Luxury Bahia Principe Ambar Blue, Grand Bahia Principe Bavaro, Grand Bahia Principe Punta Cana a Grand Bahia Principe Turquesa, ktorých služby a reštaurácie môžu hostia rovnako využívať. Hotel Esmeralda je situovaný priamo pri oceáne na krásnej pláži Playa Bávaro. Ponúka všetky služby, ktoré by ste si na dovolenke želali - je obklopený tropickými záhradami, tyrkysovým morom, má krásne bazény, vynikajúce služby, bohatý program a výborné reštaurácie. Od letiska je hotel vzdialený cca 30 km.

- Vybavenie: vstupná hala s recepciou, 24-hodinová izbová služba, 6 reštaurácii (2 hlavné bufetové reštaurácie – „Jazmin“ a „Los Geranios“, plážová reštaurácia, 3 Á la carte reštaurácie - talianska, orientálna a brazílska kuchyňa), 3 bary (exkluzívny bar na pláži; s bohatým výberom nápojov), nočný klub, 2 bazény, slnečná terasa, animačné programy, mini klub (pre deti vo veku 4-12 rokov), detský vodný svet, diskotéka, fitness centrum, SPA centrum, salón krásy, kaderníctvo, konferenčná miestnosť, foto štúdio (za poplatok), práčovňa (za poplatok), nosič batožiny, lekárska služba (za poplatok), 24-hodinové Wi-Fi pripojenie v areáli hotela zdarma (pre 2 zariadenia na izbu).

- Pláž: priamo pri nádhernej piesočnatej pláži s jemným bielym pieskom. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky sú zdarma pri bazéne i na pláži.

- Zábava a šport: animačné programy, bocce, basketbal, futbal, 2 bazény a detský vodný svet, aqua aerobik, volejbal, škola tanca, mini golf, fitness centrum, denne 1 hodina zdarma (na vyžiadanie) – surfovanie, kajaky, tenis, šnorchlovanie, katamarán, motorizované vodné športy (za poplatok) – plachtenie, potápanie, plavba na banáne, rybolov, mini klub, SPA centrum (masáže, skrášľovacie a kozmetické procedúry), výlety do okolia, rybolov (na vyžiadanie), jazda na koni a golf v blízkosti hotela (cca 10 minút).

- Stravovanie: All Inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie počas dňa, neobmedzená konzumácia nealkoholických nápojov a miestnych alkoholických nápojov, denne doplňovaný minibar (nealkoholické a alkoholické nápoje, voda a pivo). Večere sú možné aj v Á la carte reštauráciách, nutná je však rezervácia miest vopred. Počas stravovania je vyžadované slušné oblečenie.

- Vybavenie izieb: 570 luxusných priestranných klimatizovaných izieb disponuje vlastným sociálnym zariadením (sprcha, hydromasážna vaňa, WC), fénom, županmi a šľapkami, SAT/TV, 24-hodinovým izbovým servisom, telefónom, stropným ventilátorom, setom na prípravu kávy a čaju, minibarom (denne doplňované pivo, voda, nealkoholické a alkoholické nápoje), trezorom, žehličkou i žehliacou doskou, balkónom alebo terasou. Wi-Fi pripojenie na izbe (pre maximálne 2 zariadenia) zdarma. V základnej cene je kalkulovaná izba Junior Suite DeLuxe.

- https://www.bahia-principe.com/en/resorts-in-dominican-republic/resort-esmeralda/

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Prílet do Dominikánskej republiky do Dominikánskej republiky. Uvítanie na letisku a transfer do hotela v Punta Cane podľa výberu. Nocľah.

deň 2 - PUNTA CANA: Pobyt pri mori s programom All Inclusive. Punta Cana je najznámejším a najvyhľadávanejším letoviskom Dominikánskej republiky vďaka svojim prekrásnym nekonečným piesočným plážam, tieneným palmovými hájmi. More Vás láka na kúpanie blankytne modrou farbou a jemný biely piesok Vás vyzýva na leňošenie na pláži. Program All Inclusive zahŕňa plnú penziu formou bufetu, občerstvenie počas celého dňa, neobmedzenú konzumáciu nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby aj širokú ponuku najrôznejších športových aktivít – nemotorizované vodné športy, tenis, stolný tenis, volejbal, jazda na bicykli či na koni a ďalšie. Večer sú pre hotelových hostí pripravené animačné programy s bohatým kultúrnym programom vrátane kurzov tanca merengue. Pri pobyte v Punta Cane najmä rodinám s deťmi odporúčame návštevu delfinária a minizoo Manati či celodenný výlet k ostrovom Saona či Catalina s ideálnymi podmienkami na potápanie a na šnorchlovanie.

deň 8 - ODLET DO VIEDNE: Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy. Poobede transfer na letisko a odlet do Viedne.

deň 9 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -