Vyhľadávanie zájazdu

Macocha a Baťov kanálTermíny a ceny

Macocha a Baťov kanál

Úvod - 2-dňový autokarový zájazd

Perex - Zažite dobrodružnú cestu po Moravskom krase s priepasťou Macocha, jaskyňami, kaňonmi, na plavbe v jaskyni Punkva, alebo sa preneste na "divoký západ" a to priamo do westernového mestečka pri Boskoviciach. Užite si čarovný svet Baťovho kanála, zažite vodný svet Živá voda a v obci Modrá spoznajte historické opevnené sídlisko. 

Ubytovanie - 1x ubytovanie v hoteli 3*

Stravovanie - 1x raňajky

Poznámka - Zmena programu vyhradená.

Doprava - Autokarová

1. deň - Odchod zo Slovenska v ranných hodinách. Vyberieme sa do tajuplného Moravského krasu so stovkami jaskýň, priepasťami, divokými kaňonmi. Naše cesty povedú k najhlbšej sprístupnenej priepasti v Čechách, Macoche. Na jej dne v hĺbke 138,7 m sa vynára podzemná riečka Punkva, po jej smaragdovozelenej vode sa člnmi dostaneme do Rozprávkového dómu s kvapľovými útvarmi jedinečnej krásy. Presun do Westernového mestečka pri Boskoviciach. Odchod na ubytovanie.

2. deň - Raňajky. Vodná cesta Baťov kanál, ktorý bol využívaný na zavlažovanie územia a zároveň na prepravu materiálu z baní. Budeme sa plaviť cez bohaté meandry na trase Veselí nad Moravou – Strážnice. Presun do mestečka Uherské Hradiště, kde bude zastávka na obed. Na jeho predmestí sa  nachádza obec Modrá s vodným svetom Živá voda. Nielen deti, ale aj rodičia sa zoznámia so životom vo vode a okolo nej, s vodnými živočíchmi či rastlinami. Nájdeme tu aj typické moravské biotopy s ich charakteristickými bylinami a drevinami. V Modrej navštívime aj Archeoskanzen - veľkomoravské opevnené sídlisko stredného Pomoravia. Cesta späť na Slovensko, príchod vo večerných hodinách (do Bratislavy o cca 20:30 h).


Celková cena zahŕňa - Dopravu luxusným autokarom. 1x ubytovanie s raňajkami v hoteli 3*. Animátora rodinného klubu Planet Fun. Sprievodcu CK SATUR.

Celková cena nezahŕňa - Doplatok za jednolôžkovú izbu. Doplatok za miestenku. Doplatok za večeru. Vstupy. Pobytovú taxu. Cestovné poistenie.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -