Vyhľadávanie zájazdu

Madeira záhrada Atlantiku s kúpanímTermíny a ceny

Madeira záhrada Atlantiku s kúpaním

Rámcový program zájazdu

1.deň: Odlet z Prahy alebo Viedne (bude upresnené ) na Madeiru s prestupom v Lisabone. Vo večerných hodinách prílet do Funchalu a následne transfer do hotela. Ubytovanie je zaistené v 3* hoteli, ktorý má ako vonkajší tak i vnútorný vyhrievaný bazén , nachádza sa v hotelovej časti hlavného mesta (20 min od stredu mesta), z hotela jazdí niekoľkokrát denne bezplatný autobus do stredu mesta. Ubytovanie a nocľah. 2.-7.deň: Pobyt na Madeire s možnosťou kúpania a fakultatívnych výletov po ostrove, napríklad prehliadka hlavného mesta Funchalu s výjazdom lanovkou k pútnickému kostolu Monte - miesto posledného odpočinku Karola I., posledného rakúského cisára, nádherná botanická záhrada s kvetinami z celého sveta, plavba katamaránom na široké more s kúpaním a pozorovaním delfínov a pri troške šťastia aj veľrýb, výlety do rôznych častí ostrova , napríklad na najvyšší mys v Európe Cabo Girao, do severozápadného letoviska Porto Moniz s možnosťou kúpania v prírodných lávových jazerách , dedinka Santana s tradičnou ľudovou architektúrou , výjazd na tretí najvyšší vrchol ostrova , impozantné Pico do Areeiro atď. 8.deň: Skoro ráno transfer na letisko vo Funchale a odlet cez Lisabon späť do Prahy alebo Viedne .

Základná cena zahŕňa

letenku zo spoločnosti TAP Portugal , letiskové taxy a palivový príplatok, 7 x ubytovanie s bohatými raňajkami formou švédskych stolov v dvojlôžkových izbách v 3* hoteli, transfer z letiska do hotela a späť, služby sprievodcu.

Základná cena nezahŕňa

transfer na letisko v Prahe alebo Viedni (ani tam ani späť), komplexné cestovné poistenie , vstupy a fakultatívne výlety, príplatok za 1/1 izbu 199,- eur / osoba , 6 x večera 95,- eur/osoba Fakultatívne výlety : Funchal a Botanická záhrada , cena 56 eur /osoba = Prehliadka mesta, návšteva tržnice, ochutnávka vína madeira a návšteva slávnej botanickej záhrady s tropickými rastlinami. Veľká západná cesta ostrovom , cena 92,- eur /osoba = Celodenný výlet s obedom , možnosť kúpania v lávových bazénoch. Veľká východná cesta ostrovom, cena 92,-eur/osoba= Celodenný výlet s vyhliadkou na najvyšší bod ostrova s obedom. Eira do Serrado a štvrť Monte , cena 48,-eur/osoba= Výlet do hôr , návšteva hrobu cisára Karola I.

Poznámky a informácie


Ostrov večnej jari Madeira leží v Atlantickom oceáne, 300 km severne od Kanárskych ostrovov a len hodinka letu z Lisabonu. Priateľskí a pohostinní ľudia , strhujúce prírodné krásy a príjemná klíma robí z Madeiry malý raj uprostred oceánu. A preto skúste s nami aj Vy tento krásny poznávací zájazd ! Madeira - rozkvitnutá záhrada Atlantiku , Funchal - výlety a kúpanie.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -