Vyhľadávanie zájazdu

Majestic Elegance Punta Cana ***** Dominikánska republika Punta CanaTermíny a ceny

Majestic Elegance Punta Cana ***** Dominikánska republika Punta Cana

Majestic Elegance Punta Cana *****, Punta Cana - Popis: luxusný, zaujímavo architektonicky riešený hotelový komplex s 597 izbami na pláži Arena Gorda (Playa Bavaro) pozostávajúci z 2 hotelov. Časť Majestic Elegance Punta Cana je určená pre rodiny s deťmi. Ubytovanie výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov je možné vyžiadať v susednom sesterskom hoteli Majestic Elegance Club. Od letiska v Punta Cana je rezort vzdialený cca 45 minút jazdy autom.

- Vybavenie: recepcia, 6 reštaurácií (5 z nich À la carte – rezervácia nie je nutná), 16 barov (5 z nich iba pre klientov Majestic Elegance Club), diskotéka, kasíno, divadlo, bankomat, 300 metrov dlhý plavecký bazén, fitness centrum, nákupná galéria, konferenčná miestnosť, za poplatok: práčovňa, wellness centrum, lekárska služba. Wi-Fi pripojenie zdarma.

- Pláž: dlhá biela piesočná pláž priamo pri hoteli. Slnečníky, ležadlá a osušky k dispozícii zdarma.

- Zábava a šport: denné a večerné animácie, divadlo, 18-jamkové golfové ihrisko neďaleko hotela (za poplatok), tenisové kurty, basketbal, minifutbal, bezmotorové vodné športy, šnorchlovanie, katamarán, kajaky, za poplatok motorové vodné športy, potápanie.

- Stravovanie: 24 hodín All Inclusive - raňajky, obedy, večere formou bufetu, možnosť stravovania v À la carte reštauráciách, nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby a vybrané dovozové nápoje (množstvo barov s rôznymi otváracími hodinami), ľahké občerstvenie počas dňa. Izbová služba od 06:00 do 00:00 hodiny.

- Vybavenie izieb: Junior Suite Jacuzzi - kúpeľňa, WC, minibar, župany, služby komorníka, vysokorýchlostný internet, TV, DVD prehrávač, žehlička, denná tlač.

- Vyšší štandard ubytovania spracujeme na vyžiadanie - izba Majestic Junior Suite Swim Up, Colonial Junior Suite a One Bedroom Suite Jacuzzi.

- https://www.majestic-resorts.com/en/our-resorts/majestic-elegance-punta-cana

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet a prílet do Dominikánskej republiky do Dominikánskej republiky. Uvítanie na letisku a transfer do hotela v Punta Cane podľa výberu. Nocľah.

deň 2 - PUNTA CANA: Pobyt pri mori s programom All Inclusive. Punta Cana je najznámejším a najvyhľadávanejším letoviskom Dominikánskej republiky vďaka svojim prekrásnym nekonečným piesočným plážam, tieneným palmovými hájmi. More Vás láka na kúpanie blankytne modrou farbou a jemný biely piesok Vás vyzýva na leňošenie na pláži. Program All Inclusive zahŕňa plnú penziu formou bufetu, občerstvenie počas celého dňa, neobmedzenú konzumáciu nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby aj širokú ponuku najrôznejších športových aktivít – nemotorizované vodné športy, tenis, stolný tenis, volejbal, jazda na bicykli či na koni a ďalšie. Večer sú pre hotelových hostí pripravené animačné programy s bohatým kultúrnym programom vrátane kurzov tanca merengue. Pri pobyte v Punta Cane najmä rodinám s deťmi odporúčame návštevu delfinária a minizoo Manati či celodenný výlet k ostrovom Saona či Catalina s ideálnymi podmienkami na potápanie a na šnorchlovanie.

deň 8 - ODLET DO VIEDNE: Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy. Poobede transfer na letisko a odlet do Viedne.

deň 9 - PRÍLET DO VIEDNE:Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -