Vyhľadávanie zájazdu

Manchebo Beach Resort Spa **** ArubaTermíny a ceny

Manchebo Beach Resort Spa **** Aruba

Manchebo Beach Resort Spa ****, Aruba - Popis: hotelový komplex so 72 izbami umiestnenými v niekoľkých dvojposchodových budovách, nachádza sa priamo na najväčšej pláži ostrova.

- Vybavenie: súčasťou hotela je bazén, 3 reštaurácie, bar, potápačské centrum, minimarket, internet, požičovňa áut. Lehátka pri bazéne k dispozícii zdarma.

- Pláž: priamo pri hoteli nájdete bielu piesočnú pláž Eagle Beach - jednu z najkrajších pláží karibských ostrovov. Lehátka na pláži a plážové uteráky k dispozícii zdarma.

- Zábava a šport: fitness, obchod so suvenírmi, vodné športy. Kúpeľné terapie a masáže za poplatok.

- Stravovanie: All Inclusive zahŕňa: raňajky, obedy aj večere À la carte v hlavnej reštaurácii, snacky a neobmedzenú konzumáciu nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov počas dňa.

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, stropný ventilátor, TV, minibar / chladnička, telefón, trezor, klimatizácia, žehlička a žehliaca doska, balkón, terasa alebo patio.

- Na izbe je možné ubytovať maximálne 2 dospelé osoby + 1 dieťa alebo 3 dospelé osoby.

- https://www.manchebo.com/

deň 1 - PRAHA (VIEDEŇ) - ORANJESTAD: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Prílet do hlavného mesta ostrova Oranjestad, ktoré si zachováva atmosféru koloniálneho mestečka v holandskom štýle. Individuálny odchod do hotela, ubytovanie. Voľno.

deň 2 - POBYT NA ARUBE: Raňajky. Voľno na kúpanie, opaľovanie či športové aktivity. Miestne cestovné kancelárie ponúkajú širokú ponuku fakultatívnych výletov po ostrove. Odporúčame prechádzku okolo ostrova - v severnej časti ostrova preskúmate prírodný most, ktorý vytvorili neustále príbojové vlny. Navštívite kostol svätej Anny s majstrovským ručne vyrezávaným oltárom, zrúcaniny veterného mlyna či nezvyčajné skalné útvary Casibari . Pri pobyte na Arube určite využite dvojhodinovú podmorskú plavbu ponorkou Atlantis alebo plavbu loďou s preskleným dnom. Pozorovanie pestrého podmorského sveta Vás uchváti a je aj podmorským rajom pre potápačov, či už s prístrojom alebo len so šnorchlom. Môžete využiť ponuky poldenných alebo celodenných výletov džípom do divokej prírody, či veľmi obľúbených výletov na koňoch. Večer možnosť bohatého nočného života priamo v hoteli alebo v Oranjestad, hlavnom meste ostrova s nespočetnými reštauráciami, barmi a obchodíkmi. Pre odvážlivcov a vášnivých hráčov možnosť návštevy miestnych kasín.

deň 8 - ORANJESTAD - PRAHA (VIEDEŇ): Raňajky. Voľno. Transfer na letisko a odlet späť do Prahy (Viedne).

deň 9 - PRÍLET DO PRAHY (VIEDNE): Prílet do Prahy (Viedne).Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -