Vyhľadávanie zájazdu

Manos Palace *** Grécko, Kréta BaliTermíny a ceny

Manos Palace *** Grécko, Kréta Bali

Rýchly popis:

Rodinný hotel s apartmánmi a štúdiami postavený v modernom štýle v blízkosti piesočnatej pláže obľúbeného letoviska Bali na prekrásnom ostrove Kréta, vhodný pre rodiny s deťmi aj jednotlivcov.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINYPoloha:

150 m od piesočnatej pláže, v centre obľúbeného letoviska Bali, v blízkosti taveriem, obchodíkov a reštaurácií, 3 prekrásnych zátok a 2 historických kostolov, 30 km od mesta Rethymno, 50 km od letiska a mesta Heraklion Hotel:

komplex pozostáva z 9 apartmánov a 9 štúdií, recepcie, výťahu, reštaurácie na streche s výhľadom na more, baru, bazénu s oddelenou detskou časťou, ležadiel a slnečníkov pri bazéne. WI-FI zdarma v celom areáli hotela.Izby:

apartmány sú vhodné pre max.3 dospelé osoby a 1 dieťa, sú vybavené manželskou posteľou a 2 jednolôžkovými posteľami, kuchynskou linkou, TV, klimatizáciou, WI-FI, chladničkou, kanvicou, trezorom, sušičom na vlasy, sprchovým kútom s WC a balkónom. Štúdiá sú tiež klimatizované s rovnakým vybavením, vhodné pre max. 3 dospelé osoby - manželská posteľ a jednolôžko.Stravovanie:
raňajky formou bufetu, servírované na terase s výhľadom na more, ktorá je na streche hotela Manos Palace. Polpenzia: raňajky na terase hotela Manos Palace a večere v neďalekom hoteli Nostos (formou bufetu). Káva, čaj, občerstvenie, zmrzlina podávaná počas dňa.

Pláž:
150 m od piesočnatej pláže, slnečníky a ležadlá za poplatok, vodné športy za poplatok

Doprava:
letecká

V cene je zahrnuté:
7, 10 resp. 11x ubytovanie s raňajkami alebo polpenziou, letecká doprava Bratislava - Heraklion - Bratislava alebo Košice - Heraklion - Košice, služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci)

V cene nie je zahrnuté:

Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby od 2 rokov 199 EUR, pre osoby do 2 rokov 60 EUR, emisný a environmentálny príplatok 25 EUR/osoba, pobytová taxa od 1,50 EUR do 10  EUR/izba/noc (platba na mieste, podľa kategórie hotela). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 3,90 EUR/os./deň alebo PLUS 5 EUR/os./deňTyp stravy:

raňajky/polpenziaInformácie o krajine a stredisku:

Kréta je piaty najväčší zo všetkých ostrovov v Stredozemnom mori, už dlhodobo patrí k najnavštevovanejším v Európe vďaka širokým piesočnatým a vždy slnečným plážam s azúrovo čistým morom. Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy a z Košíc na letisko Heraklion. Let trvá približne 2 hod. 30 min.

 

Letovisko Bali, kde stále cítiť pôvodný vidiecky vplyv. Posedieť si tu môžete v miestnych rybárskych taverničkách, ale nájdete tu aj niekoľko kaviarní, obchodov a barov. Miestnymi spojmi sa dostanete do historického mesta Rethymno (20 km), ale aj do hlavného mesta Heraklion (45 km). Transfer z letiska v Heraklione trvá cca hodinu.Fakultatívne výlety:
Elafonissi  - ružová pláž na juhozápade ostrova, pripomínajúca Karibik, spojené s ochutnávkou miestnych produktov: cena 47 Euro
Balos - plavba loďou do modrej lagúny na severozápade ostrova, zastávka na pirátskom ostrove Gramvoussa : cena 53 Euro
Samaria  - horský priesmyk, ktorý má 15 km a je najdlhší v Europe: cena 49 Euro (vstupné a prevoz loďou sa platia zvlášť)
Knossos - najznámejšia krétska pamiatka z obdobia minojskej civilizácie, palác Knossos, prehliadka archeologického múzea v Heraklione: cena 51 Eur (vstupné nie v cene)
Prevelli -  palmová pláž na juhu ostrova, návšteva starobylého kláštora a benátskych fontán: cena 46 Eur (vstupné na loď nie je v cene)

Ceny sú uvádzané z minulého roka, sú orientačné a závisia tiež od oblasti, kde sa klienti nachádzajú.
 

V cene je zahrnuté: ubytovanie s príslušnými službami, letecká doprava, transfer letisko – hotel – letisko, služby delegáta. Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby od 2 rokov 199 EUR, pre osoby do 2 rokov 60 EUR, emisný a environmentálny príplatok 25 EUR. pobytová taxa od 1,50 EUR do 10 EUR/izba/noc (platba na mieste, podľa kategórie hotela). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 3,90 EUR/deň/os. alebo poistenie PLUS 5 EUR/deň/os.

 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -