Vyhľadávanie zájazdu

Mardan Palace ***** Turecko LaraTermíny a ceny

Mardan Palace ***** Turecko Lara

Popis - Vzdialenosť od letiska: 15 km Najbližšie mesto (km): Kundu 5 km Typ pláže: piesočnato - kamienková Vzdialenosť od pláže: 0 m

Základné informácie - Titanic Mardan Palace sa nachádza na tureckej riviére, s dokonalou polohou. Luxusný hotel postavený v lagúnovom štýle, kde bazény siahajú až na súkromnú piesočnatú pláž, zatiaľ čo nádherná architektúra odráža niektoré z najvýznamnejších miest v Istanbule. Od majestátnej haly Dolmabahçe, s jedinečným dizajnom a výrazným skleneným stropom, po luxusné a starostlivo zariadené ubytovanie, je tu všetko navrhnuté tak, aby návtevníka potešilo a inšpirovalo.

Poloha - Hotel sa nachádza 15 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 25 km od centra Antalye, 5 km od nákupných možností v stredisku Kundu.

Vybavenie izieb - Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom, súpravou na prípravu teplých nápojov, Wifi, trezorom, kúpeľňou/ WC, fénom. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.      

Pláž - Piesočnato - kamienková pláž sa nachádza sa priamo pred hotelom. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

Strava - Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite à la carte reštaurácie; k dispozícii je niekoľko barov vrátane baru na pláži a pri bazéne.

Pre deti - Deťom slúži detský mini klub vo veku, detská diskotéka, detský bazén, akvapark, detské animácie, detské kino, detské menu v reštaurácií, detské stoličky v reštaurácií, detská postieľka. Opatrovanie detí je za poplatok.

Šport a zábava - Bez poplatku využite denné a večerné animácie, fitness centrum, jóga, pilates, zumba, vodná gymnastika, tenisové kurty. Vodné športy sú k dispozícií za poplatok.

Wellness - Sauna, turecký kúpeľ, parný kúpeľ sú bez poplatku. Za poplatok sú masáže, procedúry a ostatné služby SPA centra.

Koncept - Koncepty Luxury All Inclusive a Ultra All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

Web - www.mardanpalace.com


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -