Vyhľadávanie zájazdu

Maritim Pine Beach Resort ***** Turecko BelekTermíny a ceny

Maritim Pine Beach Resort ***** Turecko Belek

Popis - Vzdialenosť od letiska: 33 km Najbližšie mesto (km): Belek (3 km) Typ pláže: Piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 0 m

Základné informácie - Pláže so zlatistým pieskom, ktoré sa zdajú byť nekonečnými, v spojení s tyrkysovo modrým morom, čo bledne do bezmračných diaľav, hlboké borovicové lesy, stromy pomarančovníkov a olivovníkov, či pozostatky starovekých pamiatok - to sú len niektoré z vecí, ktoré Turecká riviéra ponúka. Hotel svojou závideniahodnou polohou priamo na pobreží Stredozemného mora, uprostred sviežeho golfového raja, poskytuje dokonalý relax a príjemnú atmosféru. Ak patríte k milovníkom golfu, v blízkosti sa nachádza niekoľko ihrísk. Zrekonštruovaný Maritim Pine Beach Resort je ideálnym východiskovým bodom pre objavenie všetkého, čo táto vzrušujúca oblasť ponúka. Moderné konferenčné centrum s 22 konferenčnými a zasadacími miestnosťami robí tento komplex najväčším kongresovým hotelom v Turecku. Hotel je vhodný pre starších ľudí, páry aj rodiny s deťmi.

Poloha - Hotel sa nachádza 3 km od Beleku, centrum Antalye je vzdialené 45 km, medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 33 km.

Vybavenie izieb - Štandardná izba má balkón, SAT-TV, telefón, súpravu na prípravu kávy a čaju, trezor, minibar, internetové pripojenie, AC, kúpeľňu so sprchou, WC a fénom. Hotel disponuje tiež ôsmimi špeciálne upravenými izbami pre hendikepovaných klientov.

Pláž - Hotel leží priamo na peknej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora, ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Pavilóny na pláži sú za poplatok.

Strava - Hotel má 2 hlavné reštaurácie, 11 barov, vrátane baru pri bazéne a diskotékového (vrámci AI do 2:00), 3 à la carte reštaurácie (stredomorská, turecká, rybia).     

Pre deti - Bez poplatku môžu využiť mini klub (4-7 rokov), maxi klub (8-12 rokov), teenie klub (13-17 rokov), denné a večerné animácie, detskú diskotéku, rôzne športové a tvorivé aktivity, detský bazén, akvapark, detské ihrisko, detskú postieľku v izbe (na vyžiadanie), detské stoličky a menu v reštaurácii. Za poplatok je detský kočík či stráženie detí.

Šport a zábava - K dispozícii sú denné a večerné animácie, 2 tenisové kurty, stolný tenis, posilňovňa, gymnastika, plážový volejbal, lukostreľba. Za poplatok je hosťom k dispozícii osvetlenie tenisových kurtov, tenisové vybavenie, kurzy tenisu, biliard, stolové hry, vodné športy, golf na profesionálnom ihrisku.

Wellness - Bez poplatku využite turecký kúpeľ, saunu. Spoplatňujú Thalasso centrum, SPA centrum, masáže, salón krásy a kaderníctvo. Odporúčame návštevu klasického tureckého hammamu formou fakultatívneho výletu; viac informácií poskytne náš pobytový delegát.

Koncept - Ultra All Inclusive 24 hodín zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obed, občerstvenie, tea time, večeru, polnočnú večeru, nealkoholické nápoje, miestne a niektoré dovážané alkoholické nápoje, teplé nápoje a zmrzlinu. Minibar denne dopĺňajú vodou a nealkoholickými nápojmi. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.  

Web - Bližšie informácie na: www.maritim.com.tr


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -