Vyhľadávanie zájazdu

Marriott Coconut Beach ***+ Havajské ostrovy ostrov KauaiTermíny a ceny

Marriott Coconut Beach ***+ Havajské ostrovy ostrov Kauai

Sheraton Kauai Coconut Beach Resort ***+, ostrov Kauai - Popis: vďaka úžasným výhľadom na hory a oceán je hotel Sheraton Kauai Coconut Beach Resort tou správnou voľbou pre strávenie nezabudnuteľných chvíľ a najlepším výberom pre Váš únik z každodennej reality. Hotel sa nachádza priamo na pláži, klientom ponúka pravú havajskú kultúru a pohostinnosť. Od letiska v Lihue je vzdialený cca 20 minút jazdy autom a len len pár minút chôdze od hotela nájdete Coconut Marketplace s výbornými reštauráciami a množstvom obchodíkov.

- Vybavenie: recepcia, reštaurácie, bary, bazén, detský bazén, jacuzzi, fitness centrum, business centrum, banketová miestnosť, konferenčné miestnosti, práčovňa, úschovňa batožiny.

- Pláž: piesočnatá pláž priamo pri hoteli.

- Stravovanie: raňajky.

- Zábava a šport: fitness centrum, wellness centrum v blízkosti, golf v blízkosti, vodné športy na pláži, v blízkosti možnosti rybolovu, požičania bicyklov, jazdy na koni a zakúpenia rôznych výletov do okolia.

- Vybavenie izieb: kúpelňa s WC, sušič vlasov, klimatizácia, Wi-Fi pripojenie, obývacia časť, stropný ventilátor, set na prípravu kávy/čaju, minichladnička, trezor, budík, pracovný stôl, telefón, TV, rádio, žehliaca súprava, balkón.

- Maximálne 4 osoby na izbe.

-

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odlet z Viedne s prestupom, prílet do Honolulu na Oahu, prípadne na iný z Havajských ostrovov. Ubytovanie v hoteli.

deň 2 - HAVAJSKÉ OSTROVY: Pobyt pri mori s neprebernými možnosťami športového, spoločenského aj poznávacieho vyžitia. Odporúčame využiť širokú ponuku fakultatívnych výletov pre jednotlivé ostrovy a tiež požičanie auta na ľubovoľný počet dní (prenájom radi zaistíme).

deň 8 - ODLET DO VIEDNE: Odlet do Viedne s prestupom.

deň 9 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne (podľa letového poriadku).Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -