Vyhľadávanie zájazdu

Maxx Royal Belek Golf Resort ***** Turecko BelekTermíny a ceny

Maxx Royal Belek Golf Resort ***** Turecko Belek

Popis - Vzdialenosť od letiska: Antalya 35 km Najbližšie mesto (km):  Belek 1 km Typ pláže: piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 0 m

Základné informácie - Tento rozsiahly luxusný rezort patrí bezpochyby k najlepším hotelom na Tureckej riviére a hosťom ponúka komfort najvyššej kvality. Je vhodný pre rodiny s deťmi, ako aj pre tých najnáročnejších klientov, ktorí si potrpia na patričný luxus a nadštandardné služby. V areáli hotela sa nachádzajú akvapark Kobra Kingdom a Dinoland, obľúbené najmä u tých najmenších. Na svoje si prídu aj golfoví hráči, ktorým rezort ponúka nádherné golfové ihrisko Montgomerie. Spojenie borovicových lesov prelínajúcich sa s pieskovými hrebeňmi v príjemnom podnebí či pozitívny vzťah k životnému prostrediu, sú zárukou dokonalého relaxu. Zaujímavosťou tohto hotela sú aj rôzne hudobné vystúpenia známych interpretov, mladomanželský servis alebo čokoládovňa, lákajúca na najexkluzívnejší výber tureckej čokolády, nápojov či makróniek, pričom každá jedna príchuť je nezabudnuteľným lahodným kulinárskym zážitkom. Odo dňa, kedy bol hotel otvorený, ponúka svojim hosťom vynikajúce služby na princípe bezpodmienečnej spokojnosti, vďaka čomu získal viacero významných národných i medzinárodných ocenení a stal sa nekorunovanou jednotkou v oblasti Beleku.

Poloha - Hotel sa nachádza 1 km od Beleku a 35 km od medzinárodného letiska v Antalyi.

Vybavenie izieb - Hotel ponúka svojim klientom ubytovanie v moderných izbách v hlavnej budove, terasových, Maldives vilách či Montgomerie Maxx Royal vilách. Suita má balkón alebo terasu, kozmetický set, telefón, trezor, LCD SAT-TV, centrálne ovládanú klimatizáciu, set na prípravu kávy a čaju, nespresso kávovár, minibar, vírivku alebo masážnu sprchu, WiFi, kúpeľňu s WC a fén.

Pláž - Piesočnatá, 300 m dlhá pláž s mólom sa nachádza pred hotelom. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Pavilóny sú za poplatok.

Strava - Hlavná reštaurácia ponúka jedlá medzinárodnej aj domácej kuchyne, počas pobytu môžu hostia využiť á la carte reštaurácie,  niekoľko barov, kaviareň, čokoládovňu,  cukráreň. Možnosť večere na móle za poplatok.

Pre deti - Zdarma sú mini kluby, postieľky, stoličky v reštaurácii, TV programy, herňa, kino, detská reštaurácia, detské menu v hlavnej reštaurácii, detská diskotéka, animácie, ihrisko, tobogany, vonkajší a vnútorný bazén, Dino Land, ďalšie atrakcie v Maxxilande a v akvaparku Cobra Kingdom. Detský kočík je k dispozícii za zálohu a stráženie detí je za poplatok.

Šport a zábava - Bez poplatku využite denné aj večerné animácie, lekcie varenia, lekcie tanca, lekcie miešania koktejlov, biliard, kino, diskotéka, party na pláži. Šípky, kanoe, fitnes, stolný tenis, aerobik, boccia, tenis, plážový volejbal, vodná gymnastika, lekcie jógy, basketbal, vodné pólo, pilates, futbal, lukostreľba.  Súkromné lekcie a motorizované vodné športy za poplatok.  Hosťom je k dispozícií 18 jamkové ihrisko Montgomerie Maxx Royal postavené podľa návrhu Colina Montgomerieho, a patrí medzi najväčšie ihriská v oblasti. Golfové ihrisko je k dispozícií za poplatok.

Wellness - Zdarma sú sauny, turecký kúpeľ, parný kúpeľ, snežná fontána, hammam. Za poplatok masáže, liečebné a kozmetické procedúry, solárium a ostatné služby SPA centra.

Koncept - Koncepty All Inclusive, Max All Inclusive a Ultra All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, nealkoholické nápoje, vybrané alkoholické nápoje. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

Web - Bližšie informácie na: www.maxxroyal.com


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -