Vyhľadávanie zájazdu

Maxx Royal Kemer ***** Turecko KemerTermíny a ceny

Maxx Royal Kemer ***** Turecko Kemer

Perex -

Hotelový rezort ležiaci na ploche 160 tis. m2, ktorý ponúka personalizované služby na najvyššej úrovni (napr.: výber izbového parfumu, iba servírované jedlá, prémiové alkoholické nápoje).

Poloha -

K hotelu patrí 400 m dlhá súkromná piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a dva 200 m dlhé súkromné zálivy. Centrum mesta cca 6 km. Najbližšie nákupné možnosti priamo v rezorte.

Pláž -

400 m dlhá súkromná piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a dva 200 m dlhé súkromné zálivy, slnečníky, lehátka a osušky zdarma.

Ubytovanie -

balkón alebo terasa, klimatizácia, kúpeľňa so sprchou alebo vaňou, sušič vlasov, SAT TV, DVD prehrávač, telefón, trezor, minibar, servis na prípravu kávy a čaju,

TYPY IZIEB: Suite (100 m2, balkón s výhľadom na more alebo do záhrady, v hl. budove), Royal Residence Family Suite (185 m2, terasa s jacuzzi), Maxx Laguna Villa (150-310 m2, s priamym prístupom na terasu s bazénom), Royal Beach Villa (250-350 m2, terasa s výhľadom na more).

 

 

Stravovanie -


Ultra All Inclusive -

24 hodín bufet a výber z menu v reštaurácii Restaurant Street, káva, čaj, snacky, zmrzlina, čerstvé ovocné a zeleninové šťavy, miestne a importované alkoholické a nealkoholické nápoje.

Vybavenie a služby hotela -

291 izieb, vstupná hala s 24 hodinovou recepciou, Wi-Fi, klimatizácia, Restaurant Street (turecká, talianska a morské plody), Villa Restaurant, Far East Restaurant (sushi), Steak House, Aven Royal SPA: turecké kúpele, sauna, parná miestnosť, soľná miestnosť, jacuzzi, oddychová miestnosť, masáže, tenis, volejbal a basketbal, minifutbal, fitnes, vodné športy za poplatok

 

Pre deti -

Maxxiland - baby časť Smiling Babies (1-3 roky), herne pre deti rozdelené podľa veku Mini Club (4-7 rokov), Junior Club (8-12 rokov) a Teenage Club (13-17 rokov), reštaurácia, kino, vonkajší a vnútorný bazén, Legoland miestnosť.


Celková cena zahŕňa - leteckú dopravu z Bratislavy alebo z Košíc, 7x (resp. 10x,11x alebo 14x ubytovanie, ultra all inclusive, privátny transfer, poistenie insolvenstnosti, delegáta CK, servisné poplatky (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy a transfery), palivový príplatok

Celková cena nezahŕňa - komplexné cestovné poistenie - viac informácií v CK SATUR


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -