Vyhľadávanie zájazdu

Media Rotana ***** Spojené arabské emiráty, Dubaj TecomTermíny a ceny

Media Rotana ***** Spojené arabské emiráty, Dubaj Tecom

Vychutnajte si atmosféru pulzujúceho veľkomesta v luxusnom päťhviezdičkovom hoteli Media Rotana v Dubaji. Na nákupy v obchodných centrách The Pointe, Nakheel Mall a Outlet Village vás odvezie hotelový shuttle bus zadarmo.Poloha:
Hotel sa nachádza v rušnej štvrti Barsha Heights a má výhodnú polohu v blízkosti mnohých zaujímavých atrakcií pre voľný čas a nákupných centier, ako aj kľúčových obchodných štvrtí vrátane Dubai Internet City a Dubai Media City. Známa Palm Jumeirah je vzdialená 6 km od hotela. Autobusová zastávka sa nachádza 250 m od hotela a stanica metra Dubai Internet City sa nachádza 900 m od hotela. Od centra Dubaja je hotel vzdialený 24 km, letisko Dubai International Airport je vzdialené 30 km.

Vybavenie:
Hlavná 21-poschodová budova, 8 výťahov, 537 izieb a suites, recepcia, lobby s WiFi, bazén 6:00 - 22:00, ležadlá, slnečníky, matrace a osušky pri bazéne, reštaurácia Channels (medzinárodná, jedlo formou bufetu), internetová kaviareň, disco, fitnes, turecký kúpeľ, sauna, jacuzzi, shuttle bus k nákupným centrám The Pointe, Nakheel Mall a Outlet Village. Za poplatok: a´la carte reštaurácia Prego´s (talianska), biliard, masáže, kozmetické procedúry, kaderník, čistiareň, doktor, baby sitting.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby  s možnosťou 1 prístelky (33 - 40 m2, max 2+1), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., rodinné izby (66 m2, 2 spálne a 2 kúpeľne, max. 4+1), klimatizácia, kúpeľňa, LCD TV (2 v rodinnej izbe), WiFi, set na kávu a čaj, trezor, žehlička s doskou na žehlenie, župan, sušič na vlasy, detská postieľka na vyžiadanie. Za poplatok: mini bar, room service.

Stravovanie:
Raňajky, polpenzia, plná penzia, all inclusive formou bufetu, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, raňajky 7:00 - 10:30, obedy 12:00 - 15:00, večere 19:00 - 22:00. Za poplatok: 2 bary: Nelsons, The Terrace - bar pri bazéne na streche. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:
Najbližšia pláž, Sufouh beach je vzdialená 2,3 km. Pláž JBR beach je vzdialená 10 km a premáva na ňu hotelový shuttle bus zadarmo. Občerstvenie na pláži zabezpečujú bary a reštaurácie, ktoré sú za poplatok. Orientačné časy odchodu shuttle busu na pláž: 10:05, 13:05, 16:55. Orientačné časy odchodu shuttle busu z pláže: 12:40, 16:30, 20:00. Podrobný rozpis ohľadom odchodov shuttle busu je k dispozícii na recepcii hotela.

Výlety:
Orientačná ponuka výletov v SAE - TU


Upozornenie:
Aktuálne podmienky cestovania do SAE - TU


Media Rotana


 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Dubaj - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko. 

UPOZORNENIE: Miestnu pobytovú daň hradí, podľa platných predpisov daného regiónu, každý klient priamo v ubytovacom zariadení na recepcii vo výške cca 10-25 AED/izba/noc vzávislosti od kategórie ubytovacieho zariadenia.


Vzhľadom na prebiehajúcu pandémiu COVID-19 sa rozsah poskytovaných služieb v hoteli môže mierne líšiť. Vaše konkrétne požiadavky si prosím u nás overte.

riadenia.

Happy Travel COVID GARANCIA: 100% garancia vrátenia stornopoplatku v prípade pozitívneho PCR testu pred odletom z letiska Bratislava, Košice alebo Piešťany.

Podmienkou uplatnenia Covid Garancie je uzavreté komplexné cestovné poistenie prostredníctvom CK Happytravel.sk a poisťovne ECP.
 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -