Vyhľadávanie zájazdu

Melas Resort ***** Turecko SideTermíny a ceny

Melas Resort ***** Turecko Side

Popis - Vzdialenosť od letiska: 65 km Antalya Najbližšie mesto (km): 2 km Side Typ pláže: piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 0 m

Základné informácie - Elegantný hotelový komplex poskytuje kvalitné a komplexné služby, s príjemnou atmosférou, je vhodný pre všetky vekové kategórie, páry, rodiny s deťmi. Nachádza sa 20 minút chôdze od historického Side s nočným životom a množstvom nákupných možností. Má spolu 304 izieb. K dispozícii je vonkajší bazén, i detský samostatný bazén, 4 tobogany, Spa centrum, posilňovňa, konferenčné miestnosti do 500 hostí. WiFi je v lobby bez poplatku.

Poloha - Hotel sa nachádza približne 2 km od centra Side a 65 km od medzinárodného letiska Antalya. Manavgat je vzdialený 8 km. 100 m od hotela je autobusová zastávka.

Vybavenie izieb - Štandardné izby sú vybavené balkónom, centrálnou AC, SAT-TV, telefónom a trezorom za poplatok, minibarom bez poplatku, kúpeľňou s vaňou/sprchou a fénom, setom na prípravu teplých nápojov.

Pláž - Súkromná piesočnatá pláž dlhá 250 metrov a ocenená modrou vlajkou sa nachádza pred areálom hotela, oddelená je pešou promenádou, ktorá vedie do centra Side. Ležadlá, matrace, slnečníky, osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Výmena osušiek je za poplatok.

Strava - V hlavnej reštaurácii podávajú jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne. Počas pobytu sú k dispozícii aj  á la carte reštaurácie a niekoľko barov, vrátane baru na pláži a na diskotéke.

Pre deti - Deťom je k dispozícii mini klub, animácie, samostatný bazén, tobogany, detské ihrisko, mini disco. Stráženie detí je za poplatok.

Šport a zábava - Bez poplatku možno využiť posilňovňu; denné a večerné animácie, stolný tenis, biliard, squash, minigolf, aerobic, plážový volejbal, basketbal. Za poplatok sú vodné športy na pláži, osvetlenie tenisového kurtu.

Wellness - Bez poplatku je sauna, turecký kúpeľ, parná miestnosť. Ostatné služby SPA a Wellness centra sú za poplatok – masáže, píling, vírivka, pedikúra, či kozmetické procedúry, kaderníctvo.

Koncept - Koncepty All Inclusive a Ultra All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje. Dovážaný alkohol a nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

Web - Bližšie informácie na: http://www.melashotels.com/v2/Index.asp


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -