Vyhľadávanie zájazdu

Melia Internacional ***** Kuba VaraderoTermíny a ceny

Melia Internacional ***** Kuba Varadero

Melia Internacional *****, Varadero - POPIS: novootvorený hotel Melia Internacional s 946 izbami a apartmánmi ponúka 5-hviezdičkové ubytovanie so súkromnou plážou a s vodnými športami v letovisku Varadero. Za doplatok ubtyovanie v časti The Level alebo v časti iba pre dospelých The Level Adults Only s exkluzívnymi VIP službami (lounge, privátna zóna v reštauráciach, privátny bazén a časť na pláži, privátny bar a reštaurácie a iné).

- VYBAVENIE: vstupná hala s 24 hodinovou recepciou, Wi‑Fi za poplatok, odnos batožiny, zmenáreň, viac ako 20 barov a reštaurácií, 3 hlavné bufetové reštaurácie, viacero À la carte reštaurácií (kubánska, talianska, japonská, grill, stredomorská, mexická, plody mora), viacero barov (lobby bar, plážové bary, bar pri bazéne, bary s terasami, cigarový bar), obchodíky, divadlo, 4 bazény (infinity, relaxačný, aktivitový a detský), mini club, wellness YHI SPA (890 m2).

- PLÁŽ: hotel leží priamo pri 3 km dlhej pláži s bielym pieskom. Ležadlá a slnečníky pri bazéne aj na pláži zadarmo.

- ZÁBAVA A ŠPORT: tenis, stolný tenis, plážový volejbal, wellness, salón krásy (za poplatok), aerobik ,plážový volejbal, rôzne plážové hry počas dňa, denný a večerný animačný program ,zóna aj iba pre dospelých, fitnescentrum , vodné športy (za poplatok): katamarán, surf, potápanie, požičovňa bicyklov (za poplatok). Blízko hotela sa nachádza 18- násť jamkové golfové ihrisko.

- STRAVOVANIE: All Inclusive : raňajky, obedy, večere formou bohatého bufetu, večere v À la carte reštauráciach, občerstvenie počas dňa, neobmedzená konzumácia miestnych aj importovaných nealkoholických a alkoholických nápojov .

- VYBAVENIE IZIEB: moderné zariadené izby majú kúpeľňu s vaňou a spchou, WC, fén, Wi-Fi za poplatok, klimatizácia, SAT-TV, prehrávač DVD, telefón, trezor, minibar, žehlička a žehliaca doska, kávovar, balkón alebo terasa. V základnej ponuke izba Classic.

- Vyšší štandard ubytovania spracujeme na vyžiadanie - Junior Suite, The Level Sea View, The Level Premium Sea View, The Level Junior Suite, The Level Grand Suite, The Level Royal Suite, The Level Penthouse Suite.

- https://www.melia.com/en/hotels/cuba/varadero/melia-internacional-varadero/index.htm

deň 1 - ODLET DO HAVANY/VARADERA: Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet a prílet do Havany/Varadera. Uvítanie na letisku, transfer do hotela vo svetoznámom letovisku Varadero, ktoré je od Havany vzdialené 140 km. Ubytovanie, nocľah.

deň 2 - VARADERO: Pobyt v hoteli vo Varadere s raňajkami, polpenziou či s programom All Inclusive. Najväčšie turistické letovisko Kuby Varadero sa veľmi rýchlo rozvíja, prebieha tu výstavba veľmi kvalitných hotelov s kvalitnými službami. Pláž s jemným bielym pieskom a pozvoľným vstupom do vody sa ťahá v dĺžke viac ako 20 km a ponúka ideálne podmienky na kúpanie, opaľovanie a vodné športy. Obľúbený program All Inclusive zahŕňa raňajky, obed aj večeru formou švédskych stolov, občerstvenie počas dňa, neobmedzenú konzumáciu nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby vrátane vynikajúcich miestnych kokteilov a širokou ponukou športových aktivít a nemotorizovaných vodných športov. Počas dňa aj večer hotely usporadúvajú animačné programy pre hotelových hostí vrátane opatrovania detí.

deň 11 - VARADERO - VIEDEŇ: Raňajky, popoludní transfer na letisko v Havane/Varadere a odlet do Viedne.

deň 12 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -