Vyhľadávanie zájazdu

Melia Sunny Beach **** Bulharsko Slnečné pobrežieTermíny a ceny

Melia Sunny Beach **** Bulharsko Slnečné pobrežie

Rýchly popis:
Hotelový komplex Iberostar Melia Sunny Beach patrí medzi najkrajšie hotely na Slnečnom pobreži. V komplexe sa nachádzajú tri budovy. Melia bola otvorená v roku 2019. Ponúka moderné izby s balkónom s bohatou ponukou all inclusive služieb, slnečníkmi a ležadlami na pláži v cene. Hotel je vhodný aj pre náročných klientov a pre všetky vekové kategórie, ako aj pre rodiny s deťmi.

Poloha:
hotelovýy komplex Iberostar Melia Sunny Beach sa nachádza asi 40 km od letiska v Burgase, 5 km od historického centra Nesebaru. Od centra Slnečného pobrežia je vzdialený 200 metrov a od pláže 70 metrov. Aquapark sa nachádza iba 1 km od hotela.

Hotel:
v hoteli sa nachádza vstupná hala s recepciou, zmenáreň, výťahy, 3 reštaurácie s tematickými večerami (bulharská, talianska, španielska), indická reštaurácia, snack bar, kaviareň Wiener, slnečná terasa s vonkajším a vnútorným bazénom, 3 detské bazény, z toho dva s toboganom, 2 detské ihriská, mini, maxi a teen klub, ležadlá a slnečníky sú pri bazénoch zdarma, na pláži je plažový bar. V areáli lukostreľba, boccia, šipky, stolný tenis, minigolf, horolezecká  stena, volejbalové ihrisko, animačné programy. Detská  postieľka je zdarma na vyžiadanie. Wi-Fi v celom rezorte aj na izbách zdarma.

Izby:
elegantne zariadené klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky, trojložková izba s 3 ložkami, junior suite (4 pevné lôžka s možnosťou 1 prístelky), family room – 2 oddelené miestnosti vhodné pre 4 osoby (4 pevné ložka), 2x kúpeľňa. Všetky typy izieb majú SAT TV, chladničku, telefón, vlastné sociálne zariadenie (sprcha, WC), sušič na vlasy, balkón.

Stravovanie:
all inclusive, raňajky, obedy a večere podávané  formou bohatých švédskych stolov, tematické večere, vo vyhradených hodinach studený bufet, koláčiky, zmrzlina, teplé aj studené nealko nápoje a alkoholické nápoje miestnej výroby.

Pláž:
široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je vhodná aj pre deti, na pláži slnečníky a ležadlá zdarma. Na pláži sa nachádza v rámci all inclusive aj plážový bar otvorený od 10.00 do 16.00 hod.

Doprava:
letecká

V cene je zahrnuté:
7, 10, resp. 11x ubytovanie s all inclusive, letecká doprava Bratislava - Burgas - Bratislava, Košce - Burgas - Košce, alebo Sliač-Burgas - Sliač alebo Poprad - Burgas - Poprad (platí iba pre zájazdy na 7 nocí), služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci).

V cene nie je zahrnuté:
V cene nie je zahrnuté: Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby od 2 rokov 180 EUR, pre osoby do 2 rokov 50 EUR, covid príplatok pre osoby od 2 rokov 25 EUR, pobytová taxa pre osoby od 2 rokov 15 EUR/osoba/pobyt, príplatok za rodinnú izbu, príplatok za výhľad bazén, príplatok za orientáciu na more,  hygienický a bezpečnostný príplatok 20 EUR/os.Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,90 EUR/osoba/deň alebo poistenie PLUS 3,70 EUR/osoba/deň, dopoistenie Covid  2,60 EUR/deň  pre osoby do 70 rokov a 5,20 EUR/osoba / deň pre osoby od 70 do 85 rokov(možné objednať, len ak má osoba zakúpené poistenie KOMFORT alebo PLUS).

Typ stravy:
all inclusive

Informácie o krajine a stredisku:
Bulharsko
Leží na Balkánskom polostrove a celé východné pobrežie krajiny obmýva Čierne more. Táto neveľká krajina láka turistov svojou bohatou históriou, piesočnatými plážami a čistým morom s pozvoľne klesajúcim dnom, krásnou prírodou i neodolateľnými špecialitami tradičnej bulharskej kuchyne a lahodným vínom. Návštevníkov nadchnú starobylé pamiatky v Nesebare či Varne, pulzujúca atmosféra v blízkom Burgase, krásna príroda i povestná ochota a pohostinnosť miestnych obyvateľov. Ak Vás láka predstava dovolenkovej pohody, zábava v blízkych vodných parkoch, spoznávanie histórie, večerné prechádzky po promenádach s možnosťami výhodných nákupov, potom bude Bulharsko tou správnou voľbou.
Slnečné pobrežie
Moderné letovisko sa nachádza vedľa starej časti mesta Nesebar, približne 35 kilometrov severne od Burgasu. Slnečné pobrežie je najväčším bulharským strediskom, ktoré svojim návštevníkom ponúka možnosť vybrať si z pestrej palety vodných športov, navštíviť vodný park s atrakciami, zahrať si plážový volejbal alebo si požičať bicykel a vybrať sa na výlet do blízkeho okolia. Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom je dlhá takmer 8 kilometrov a je držiteľom medzinárodného ocenenia „Modrá zástava“ za čistotu mora, pláže a prírodného prostredia. V stredisku je rušná pobrežná promenáda s množstvom reštaurácií ponúkajúcich bulharskú či medzinárodnú kuchyňu, bary, kaviarne a diskotéky, v ktorých sa môžete zabaviť do neskorých večerných hodín. Transfer z letiska na Slnečné pobrežie trvá cca 50 minút.

Fakultatívne výlety:

Bulharský večer - večerný výlet, do miestnej dedinky kde máte možnosť zažiť bulharské tance, zábavu, skoky cez oheň. počas bulharského večera je zabezpečená večera a bile a červené víno.

Istanbul - Prehliadka Istanbulu a jeho najvýznamnejších pamiatok. Výlet na jeden alebo dva dni.

Nesebar - celodenný výlet autobusom a prehliadka starobylého mesta, kde sú zachované kultúrne pamiatky z Antického obdobia a Stredoveku. Nesebar je dnes zapísaný do svetového kultúrneho dedičstva UNESCO.

Informácie o ďalších výletoch v CK.
 

V cene je zahrnuté: ubytovanie s príslušnými službami, letecká doprava do Burgasu a späť, služby delegáta partnerskej CK. Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby od 2 rokov 180 EUR, pre osoby do 2 rokov 50 EUR, , hygienický a bezpečnostný príplatok 20 EUR/os., pobytová taxa od 2 rokov 15 EUR. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,90 EUR/deň/osoba alebo poistenie PLUS 3,70 EUR/deň/osoba, pripoistenie COVID 2,60 EUR/osoba/deň.

 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -