Vyhľadávanie zájazdu

Meliá Zanzibar Kiwengwa ***** Zanzibar severovýchodné pobrežieTermíny a ceny

Meliá Zanzibar Kiwengwa ***** Zanzibar severovýchodné pobrežie

Meliá Zanzibar ***** Kiwengwa - severovýchodné pobrežie - Popis: luxusný rezort z reťazca hotelov Mélia sa nachádza na východnej strane ostrova, v oblasti Kiwengwa, ktorá je od letiska vzdialená cca 60 minút jazdy autom. Tento rozsiahly komplex sa pýši polohou na krásnej bielej piesočnatej pláži, ktorá je obklopená prírodným koralovým útesom.

- Vybavenie: recepcia, Wi-Fi pripojenie zdarma, 2 bazény, ležadlá a slnečníky pri bazéne i na pláži zadarmo, 5 reštaurácií s medzinárodnou, stredomorskou a africkou kuchyňou, 4 bary, obchod so suvenírmi, zmenáreň, fitnes centrum, práčovňa, centrum vodných športov (za poplatok), wellnes, kyvadlová doprava zdarma, lekárska služba za poplatok

- Pláž: biela piesočnatá pláž pri hoteli.

- Zábava a šport: animačné programy, živá hudba, detský klub, Fitness centrum, tenis, stolný tenis, plážový volejbal, za poplatok: kitesurfing, potápačské centrum, šnorchlovanie, wellness centrum.

- Stravovanie: All inclusive – raňajky, obed, večera formou bufetu, vybrané miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (09:00 -01:00). Ľahké občerstvenie počas dňa.

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, sušič vlasov, klimatizácia, TV, telefón, stropný ventilátor, zariadenie na prípravu kávy a čaju, moskytiéra, posedenie, trezor, minibar. V základnej cene izba Garden View.

- Vyšší štandard ubytovania spracujeme na požiadanie - Melia Room with Sea View, Ocean View Bungalow, Family Room, Romance Ocean Front Pavilion, Grand Suite Zanzibar, 1 Bedroom Villa, 2 Bedroom Villa a 3 Bedroom Villa.

- https://www.melia.com/en/hotels/tanzania/zanzibar/melia-zanzibar/index.htm

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku vo Viedni 2 hodiny pred plánovaným odletom. Odlet na Zanzibar s prestupom v Dohe.

deň 2 - POBYT NA ZANZIBARE: Skorý ranný prílet na Zanzibar. Uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa výberu. Voľný program. Pobyt pri mori s raňajkami či službami All inclusive. Možnosť pozorovania koralov - necelých 500 m od pobrežia, kam je možné pri odlive, hlavne na východnom pobreží, prísť peši (až k útesu) a pozorovať bohatý podmorský život (obuv do vody je nutná). Odporúčame využiť bohatú ponuku fakultatívnych výletov. Je možné navštíviť starobylé centrum mesta Zanzibar – Stone Town, ďalej sú veľmi obľúbené výlety do oblasti Kizimkazi - s pozorovaním delfínov, rybárčenie, návštevy fariem na pestovanie korenín, ktorých vôňa sa tiahne celým ostrovom, a taktiež návšteva pôvodného pralesa, jediného miesta, kde žijú guerézy pláštikové.

deň 10 - ODLET DO VIEDNE: Celý deň voľno na relax a kúpanie. Vo popoludňajších hodinách (cca o 14:30 hodine) transfer na letisko, odlet do Viedne.

deň 11 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne v ranných hodinách.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -