Vyhľadávanie zájazdu

Metropolitan Hotel Dubai **** Spojené Arabské Emiráty DubajTermíny a ceny

Metropolitan Hotel Dubai **** Spojené Arabské Emiráty Dubaj

Metropolitan Hotel Dubai **** - Popis: moderný hotel sa nachádza na známej ulici Sheikh Zayed Road, v blízkosti nákupného centra Mall of The Emirates. Ponúka komfortne zariadené ubytovanie, výbornú kuchyňu, služby wellness centra, konferenčnú miestnosť, dobre vybavené fitness centrum, bazén na streche s výhľadom na monumenty Dubaja a pláž Jumeirah s ikonickým hotelom Burj Al Arab. Hotel je ideálnym východiskovým bodom pre spoznávanie mesta a jeho atrakcií.

- Vybavenie: vstupná hala s recepciou, služba concierge, 5 reštaurácií a barov, bazén, detský bazén, SPA a fitness centrum, business centrum.

- Pláž: balíček zahŕňajúci transfer, ležadlo a slnečník na súkromnej pláži 5* hotela Habtoor Grand Beach Resort (pre našich klientov zdarma), známa pláž s bielym pieskom Jumeirah vzdialená 2,6 km.

- Zábava a šport: fitness centrum, SPA centrum s parnou a suchou saunou, bazén na streche hotela, detský bazén, golfové ihrisko (5 km vzdialené) a nákupy v okolí.

- Stravovanie: raňajky formou bufetu, možnosť polpenzie za príplatok. Reštaurácie a bary v hoteli: Al Safa (raňajky a obedy, medzinárodná kuchyňa), Don Corleone (tradičná talianska kuchyňa a pizzeria), The Red Lion (english pub, živá hudba, živé športové prenosy), Al Sheif (lounge bar, ponuka kávy a čaju, nealko/alko nápoje, á la carte ponuka jedál a snackov, shisha), Tropicana Bar (bar pri bazéne na streche hotela, ponuka nápojov a á la carte snackov - burgrov, sendvičov, šalátov, atď.).

- Vybavenie izieb: SAT-TV, klimatizácia, minibar (za poplatok), trezor (zdarma), vlastné príslušenstvo (kúpeľňa so sprchou, resp. vaňou, WC), set na prípravu kávy a čaju, Wi-Fi. Základným typom ubytovania je Deluxe Room, za príplatok je možné ubytovanie v izbách Premium alebo Family.

- https://www.metropolitanhoteldubai.com/

deň 1 - VIEDEŇ/PRAHA - DUBAJ : Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom a odlet. Prílet do Dubaja, transfer do hotela, nocľah.

deň 2 - POBYT V DUBAJI : Raňajky. Pobyt v hoteli podľa výberu v meste (hotely organizujú 2 x denne zdarma transfery na pláž) či v hoteli priamo na pláži (plážové hotely sú o niečo drahšie). Voľno na kúpanie či vodné športy. V Dubaji sú ideálne nákupné možnosti vo všetkých nákupných centrách za veľmi priaznivé ceny. Možnosť využitia širokej ponuky fakultatívnych výletov s českým delegátom - poldenná prehliadka mesta, výlet do susedného emirátu Sharjah, púštne safari s večerou.

deň 8 - ODLET DO PRAHY/VIEDNE: Transfer na letisko, odlet a prílet do Viedne/Prahy.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -