Vyhľadávanie zájazdu

Mexiko - all inclusive 13 dníTermíny a ceny

Mexiko - all inclusive 13 dní

Rýchly skok do Mexika, pre tých, čo chcú radšej ležať na pláži Karibiku a ako aperitív si dať aspoň dúšok Mexika vo forme miest Mexiko City a Acapulco. Oddych na slávnej Mayskej riviére, ktorá sa začína práve v Cancúne.

deň 1 - 1 - Prílet a príchod do absolútneho srdca miliónovej metropoly MEXICO CITY. Corona čaká za rohom vo večernom bare, ideme? Aká je klíma v meste, ktoré sa nachádza v nadmorskej výške 2 200 metrov nad morom na absolútnej rovine bývalého jazera Texcoco?

deň 2 - 2 - Ranný odchod na miesto, kde sa ľudia stávajú bohmi. TEOTIHUACÁN. Staroveká civilizácia nás očarí treťou najväčšou pyramídou na svete, Pyramídou slnka, len o niečo menšou Pyramídou mesiaca a Cestou mŕtvych dlhou niekoľko kilometrov. Prečo sa tu nezhoduje magnetický a geografický sever? Prečo práve tu nemá telefón dobrý signál? Tradičné brúsenie obsidiánu – vulkanického skla. Ochutnávka kaktusu a prvé chilli v rámci tradičného obeda (nepovinné). Po obede vyrazíme na tretie najnavštevovanejšie katolícke pútnické miesto na svete – k Panne Márii Guadalupskej a na hlavné námestie najväčšieho mesta Ameriky – Zócalo. Hlavná pešia zóna a Plaza Garibaldi, námestie, kde je najviac mariachis v Mexiku.

deň 3 - 3 - Múzeum antropológie je pravdepodobne najkvalitnejšie múzeum svojho druhu na svete a zaoberá sa štúdiom predkolumbovského obdobia a kultúry na území Ameriky. Viete, kto boli Mayovia a Aztékovia? Voladores – lietajúci Indiáni sa odvíjajú na lanách dlhých desiatky metrov za sprievodu tradičnej hudby, riskujúc život. Park Chapultepec a Cestou slnka smerujeme do Acapulca. Teplo legendárneho mesta.

deň 4 - 4 - ACAPULCO spomína na svoju slávu z polovice dvadsiateho storočia. Stretávali sa tu Elizabeth Taylor, Elvis Presley, Kennedyovci, Belmondo či prvý filmový Tarzan... Dnes láka srdce pravého cestovateľa. Preto ho nemôžeme obísť. Budeme na hlavnom námestí jediní turisti? Skokani z La Quebrada z úrovne 12. poschodia sa vrhajú do úzkej zátoky. Je toto vôbec možné?

deň 5 - 5 - Odlet a prílet do Cancúnu. Transfer do hotela a začiatok relaxu. 7 nocí relaxu v Cancúne/Playa Del Carmen s možnosťami výletov do okolia. Váš hotel v základnej cene zájazdu je Gran Oasis/Palm Cancún so stravovaním all inclusive. V prípade záujmu o lepší hotel využite služby CK Prémium a zlepšite si úroveň ubytovania.

deň 6 - 6 - Relax na Mayskej riviére a all inclusive servis v hoteli podľa výberu.

deň 7 - 7 - Relax na Mayskej riviére a all inclusive servis v hoteli podľa výberu.

deň 8 - 8 - Relax na Mayskej riviére a all inclusive servis v hoteli podľa výberu.

deň 9 - 9 - Relax na Mayskej riviére a all inclusive servis v hoteli podľa výberu.

deň 10 - 10 - Relax na Mayskej riviére a all inclusive servis v hoteli podľa výberu.

deň 11 - 11 - Relax na Mayskej riviére a all inclusive servis v hoteli podľa výberu.

deň 12 - 12 - Odlet domov.

deň 13 - 13 - Prílet.


Cena zahŕňa

Prelet Acapulco – Mexico - Cancún

4 x ubytovanie v  izbách pre dve osoby v 3* hoteli

7 x ubytovanie v Cancúne v 4* hoteli typu Royal Solaris all inclusive

all inclusive stravovanie od 5. dňa 14:00 do 12. dňa 12:00

letiskové transfery v Mexiku

poznávací program počas dní 1 – 4

služby sprievodcu počas dní 1 – 4

najlepšie poistenie proti insolventnosti

Cena nezahŕňa

letiskové poplatky, stravu počas dní 1 - 4, vreckové, vstupné do pamiatok a atrakcií, fakultatívne výlety 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -