Vyhľadávanie zájazdu

Mina A’Salam Madinat Jumeirah ***** Spojené Arabské Emiráty DubajTermíny a ceny

Mina A’Salam Madinat Jumeirah ***** Spojené Arabské Emiráty Dubaj

Mina A’Salam Madinat Jumeirah *****, Dubaj - Popis: luxusný hotel s 300 izbami sa nachádza priamo na najkrajšej dubajskej pláži a je súčasťou komplexu Madinat. Je postavený v exotickom arabskom štýle a ponúka špičkové služby pre rodiny s deťmi a náročným klientom. Hotel susedí so sesterskými „madinatmi“, hotelmi Jumeirah Al Naseem, Jumeirah Al Qasr a Jumeirah Dar Al Masyaf s ktorými je spojený spleťou vodných kanálov a promenád s bujnými záhradami. Transfer z medzinárodného letiska v Dubaji na hotel trvá približne 25 minút.

- Vybavenie: 3 reštaurácie so všetkými hlavnými svetovými kuchyňami, 5 barov, aquapark, nádherná lagúna, kúpele, 5 bazénov (jeden z nich je Adults Only), detský klub, wellness, fitnes centrum, konferenčné centrum; 24 hodinový servis.

- Pláž: dlhá piesočnatá pláž priamo pri hoteli. Ležadlá, slnečníky a uteráky zdarma.

- Zábava a šport: fitness centrum, tréningy s trénerom (bodypump, TRX, pilates a ďalšie), joga, aqua-aerobik, kurzy plávania, vodné športy (windsurfing, vodné lyžovanie, kajaky), potápačské centrum, squash, 5 tenisových kurtov, golf, vstup do aquaparku Wild Wadi zdarma, Talise Spa centrum, masáže, rôzne telové procedúry, večerný program, živá hudba, DJs.

- Stravovanie: raňajky formou bufetu, obedy a večere za príplatok. V rezorte sa nachádzajú tieto reštaurácie a bary: Hanaaya (arabská), Shimmers (stredomorská), Tortuga (mexická), Perry Blackwelders Original Smokehouse (americká), Trattoria Toscana (talianska), Theng He´s (čínska), The Noodle House (ázijská, street food), Mina A´Salam Pool Bar (bar pri bazéne, ponuka nápojov, jedlá á la carte), Al Samar Lounge (lobby lounge bar), Bahri Bar (drinky, DJs, živé vystúpenia).

- Vybavenie izieb: klimatizácia, kúpeľňa s WC, sušič vlasov, minibar, TV, rádio, telefón, fax, trezor, internetové pripojenie; všetky izby majú balkón s výhľadom na more. Na izbe je možné ubytovať maximálne 2 dospelých + 2 deti.

- https://www.jumeirah.com/en/stay/dubai/jumeirah-mina-a-salam

deň 1 - VIEDEŇ/PRAHA - DUBAJ : Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom a odlet. Prílet do Dubaja, transfer do hotela, nocľah.

deň 2 - POBYT V DUBAJI : Raňajky. Pobyt v hoteli podľa výberu v meste (hotely organizujú 2 x denne zdarma transfery na pláž) či v hoteli priamo na pláži (plážové hotely sú o niečo drahšie). Voľno na kúpanie či vodné športy. V Dubaji sú ideálne nákupné možnosti vo všetkých nákupných centrách za veľmi priaznivé ceny. Možnosť využitia širokej ponuky fakultatívnych výletov s českým delegátom - poldenná prehliadka mesta, výlet do susedného emirátu Sharjah, púštne safari s večerou.

deň 8 - ODLET DO PRAHY/VIEDNE: Transfer na letisko, odlet a prílet do Viedne/Prahy.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -