Vyhľadávanie zájazdu

Miramar Calafell **** Španielsko Calafell Termíny a ceny

Miramar Calafell **** Španielsko Calafell

destinácia - NÁZOV: Španielsko (Espaňa) ROZLOHA: 504 783 km2 POČET OBYVATEĽOV: 39 568 000 HLAVNÉ MESTO: Madrid MENA: Euro € JAZYK: úradný jazyk – španielčina a katalánčina, ale dohovoríte sa anglicky, nemecky a francúzsky NÁBOŽENSTVO: kresťanstvo ČASOVÁ ZÓNA: 0 SEČ ELEKTRICKÉ NAPÄTIE: 220 V DOBA LETU: 2 h 20 min (Barcelona - BCN) Španielsko, krajina ohnivého tanca, horúcich rytmov, prekrásnej a bohatej architektúry, neopakovateľnej atmosféry, srdečných ľudí a jedinečnej gastronómie, tvorí most medzi Európou a Afrikou. Od Európy ju zo severu oddeľujú Pyreneje a na juhu je to cez Gibraltár do Afriky len 14 kilometrov. Španielsko právom patrí medzi najobľúbenejšie turistické destinácie. Okúzli vás nielen svojimi rozsiahlymi piesočnatými plážami, priezračným morom, ale tiež neodolateľným temperamentom svojich obyvateľov. Cestujte za slnkom, krásnymi plážami a príjemným prímorským podnebím. Príďte sa venovať obľúbenému športu, spoznávať históriu, ochutnať typickú španielsku kuchyňu, cestujte za priateľmi, dobrodružstvom či chytľavou atmosférou zábavy na fiestach. Deti majú práve tu jedinečnú príležitosť stráviť nezabudnuteľné chvíle v aquaparkoch či na detských ihriskách pri miestnych plážach. Bohato navštevované a turistami veľmi obľúbené letoviská popri pobreží Stredozemného mora lemujú promenády s kaviarňami, reštauráciami a obchodmi, ako aj dlhé, široké pláže so zlatistým pieskom a pestrými službami či športovými atrakciami. Mnohotvárnosť krajiny, historické pamiatky, služby na vysokej úrovni, prekrásne upravené pláže, zaujímavé prírodné scenérie, priateľské prostredie, výborná kuchyňa a dostupné ceny – to všetko sú dôvody pre návštevu Španielska. A nami zostavená tohtoročná ponuka je skutočne ideálnou prázdninovou voľbou. Nechajte sa teda toto leto uniesť a navštívte túto pestrú a príťažlivú krajinu s nami!

destinácia - Španielsko, krajina ohnivého tanca, horúcich rytmov, prekrásnej a bohatej architektúry, neopakovateľnej atmosféry, srdečných ľudí a jedinečnej gastronómie, tvorí most medzi Európou a Afrikou. Od Európy ju zo severu oddeľujú Pyreneje a na juhu je to cez Gibraltár do Afriky len 14 kilometrov. Španielsko právom patrí medzi najobľúbenejšie turistické destinácie. Okúzli vás nielen svojimi rozsiahlymi piesočnatými plážami, priezračným morom, ale tiež neodolateľným temperamentom svojich obyvateľov. Cestujte za slnkom, krásnymi plážami a príjemným prímorským podnebím. Príďte sa venovať obľúbenému športu, spoznávať históriu, ochutnať typickú španielsku kuchyňu, cestujte za priateľmi, dobrodružstvom či chytľavou atmosférou zábavy na fiestach. Deti majú práve tu jedinečnú príležitosť stráviť nezabudnuteľné chvíle v aquaparkoch či na detských ihriskách pri miestnych plážach. Bohato navštevované a turistami veľmi obľúbené letoviská popri pobreží Stredozemného mora lemujú promenády s kaviarňami, reštauráciami a obchodmi, ako aj dlhé, široké pláže so zlatistým pieskom a pestrými službami či športovými atrakciami. Mnohotvárnosť krajiny, historické pamiatky, služby na vysokej úrovni, prekrásne upravené pláže, zaujímavé prírodné scenérie, priateľské prostredie, výborná kuchyňa a dostupné ceny – to všetko sú dôvody pre návštevu Španielska. A nami zostavená tohtoročná ponuka je skutočne ideálnou prázdninovou voľbou. Nechajte sa teda toto leto uniesť a navštívte túto pestrú a príťažlivú krajinu s nami!

destinácia - Ak túžite po dovolenke plnej zábavných atrakcií, neopakovateľnej španielskej atmosféry a nočného života, tak vám dávame do pozornosti španielske letovisko Salou, ktoré sa nazýva tiež aj metropola Costa Dorady. Patrí medzi najväčšie a najkrajšie španielske letoviská ležiace na pobreží Costa Dorada. Nájdete tu veľa luxusných hotelov, atraktívnu pobrežnú promenádu, kde sú vysadené stovky krásnych paliem a kvetov, ako aj prekrásnu pláž a more, ktoré patria k najčistejším z celého pobrežia. Mesto vás uchváti aj svetelnými fontánami od umelca menom Carles Buigas, ktorý navrhol aj veľké kúzelné fontány v Barcelone. Salou a La Pineda, kedysi dve samostatné letoviská, sú dnes takmer prepojené. Na rozdiel od rušného Salou je La Pineda oveľa pokojnejšia, a preto vyhľadávaná predovšetkým tými, ktorí túžia po odpočinku spojenom s večernými prechádzkami, či posedeniami v typických španielskych baroch a reštauráciách. V La Pineda sú takisto prekrásne piesočnaté pláže, veľmi bezpečné aj pre malé deti a slabších plavcov. Čistá pláž s jemným pieskom, azúrovo modrá voda, stredomorská klíma a výborné hotely popri živej pobrežnej promenáde dominujú krásnemu letovisku Calafell. Piesočnaté pláže tohoto letoviska sú posiate slnečníkmi a ležadlami a ponúkajú aj veľké množstvo vodných športov a atrakcií. Calafell je hrdý aj na svoju minulosť a historické pamiatky. Je to typické románske mesto, ktoré bolo založené pred 2500 rokmi. Je skutočne úžasné, ako nenápadne bola v tomto letovisku spojená dávna história s modernou prítomnosťou plnou luxusných hotelov, zábavných podnikov, obchodov a rôznych športových atrakcií.

Poloha - priamo na krásnej, piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora vhodným aj pre deti a menej zdatných plavcov • pláž od hotela oddeľuje len atraktívna pobrežná pešia promenáda lemovaná palmami, tiahnuca sa pozdĺž celého letoviska • ležadlá a slnečníky na pláži (za poplatok) • v centre obľúbeného letoviska Calafel • v blízkosti hotela sa nachádzajú bary, zábavné podniky, reštaurácie, kaviarne a obchodíky so suvenírmi • v okolí bohaté nákupné možnosti • cca 54 km od letiska v Barcelone • len cca 42 km od úžasného zábavného parku Port Aventura World s Ferrari Landom (www. portaventuraworld.com)

Popis - moderná hotelová lobby s recepciou • reštaurácia s výhľadom na pláž a more • á la carte reštaurácia s vonkajšou terasou a výhľadom na pláž a more (za poplatok) • moderný all inclusive snack bar s posedením • hotelový plážový bar s prekrásnym výhľadom na more (za poplatok) • bazén s terasou na slnenie a s ležadlami zdarma • wifi pripojenie na internet v spoločných hotelových priestoroch • hotelový animačný program • široká ponuka vodných, plážových športov a atrakcií na pláži (za poplatok)

Ubytovanie - zrekonštruované a moderne zariadené 2-lôžkové izby s možnosťou jednej, resp. dvoch prísteliek • klimatizácia • wifi • TV • trezor na vyžiadanie (za poplatok) • chladnička na vyžiadanie (k dispozícii za poplatok) • vlastné príslušenstvo (kúpeľňa so sprchou alebo vaňou, WC a sušičom na vlasy) • balkón alebo terasa • možnosť detskej postieľky (na vyžiadanie, za poplatok)
Informácia o povinnom príplatku:
miestna pobytová daň hradená priamo na mieste pobytu vo výške 0,7 € na osobu a deň pobytu

Stravovanie - formou all inclusive

ULTRA All inclusive » raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane nápojov • počas večerí kulinárske show a tématické večere • počas obedov a večerí biele, ružové a červené víno, sangría, čapované pivo, nealkoholické nápoje, voda • v bare v čase od 10:30 do 23:30 hod. mimo otváracích hodín reštaurácie k dispozícii čapované pivo, rôzne nealkoholické nápoje, voda, sangría, vermut, gin, vodka, whisky a brandy, vybrané miešané drinky, káva a čaj • v hotelom vyhradených hodinách sú podávané rôzne snacky, napr. hamburger, hotdog, pizza, hranolky, sendviče, zmrzlina, koláčiky • hotelové animácie • ležadlá pri bazéne • zapožičanie jedného plážového slnečníka na izbu, ktorý si môžete vziať z hotela na pláž

Webstránka - www.4rhotels.com

Oficiálna trieda - ***Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -