Vyhľadávanie zájazdu

Miramare Queen Hotel **** Turecko SideTermíny a ceny

Miramare Queen Hotel **** Turecko Side

Popis - Vzdialenosť od letiska: 60 km Antalya Najbližšie mesto (km): 6 km Side Typ pláže: piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 350 m

Základné informácie - Pripravte sa na dovolenku, počas ktorej bude slnko rozmaznávať Vašu dušu tými najjemnejšími odtieňmi každej farby v Side, ktoré je jedným z najcennejších kútov stredomorského regiónu. Hotel Miramare Queen sa nachádza v obľúbenom regióne Kumköy, neďaleko starého mesta Side. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie. 

Poloha - Hotel sa nachádza 60km od medzinárodného letiska v Antalyi, 6km od mesta Side.

Vybavenie izieb - Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom, súpravou na prípravu teplých nápojov, Wifi, trezorom, kúpeľňou/ WC, fénom. Hotel disponuje izbami pre hendikepovaných klientov. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.       

Pláž - Piesočnatá pláž sa nachádza 350m od hotela, rovno za sesterským hotelom Miramare Beach. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

Strava - Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne, k dispozícií sú a la karte reštaurácie a bary, vrátane baru na pláži.

Pre deti - Deťom slúži detský bazén, detské ihrisko, tobogány, detské stoličky v reštaurácií, detská postieľka. 

Šport a zábava - Bez poplatku využite denné a večerné animácie, tenis, fitness centrum, šípky, plážový volejbal, basketball, stolný tenis, zumbu, vodnú gymnastiku, mini futbal. Biliard, osvetlenie tenisových kurtov, motorizované vodné sporty sú k dispozícií za poplatok.

Wellness - Turecký kúpeľ je  bez poplatku. Za poplatok sú sauna, masáže, procedúry a ostatné služby SPA centra.

Koncept - Koncept Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb Ultra All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela. 

Web - http://www.miramarehotels.com/miramarequeen/en-index.html


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -