Vyhľadávanie zájazdu

Momini Dvori *** Bulharsko Bansko - lyžovačkaTermíny a ceny

Momini Dvori *** Bulharsko Bansko - lyžovačka

Príjemný rodinný menší butikový hotel Momini Dvori sa nachádza v starom meste, priamo v srdci obľúbeného lyžiarského strediska Bansko. Aj vďaka svojej centrálnej polohe pri nádhernom námestí „Nikola Vaptsarov“ v pešej zóne s množstvom nákupných možností a očarujúcich miestnych uličiek je mimoriadne tichý a pokojný. Bansko je považované pre svoje úžasné lyžiarské svahy a zimné atrakcie rôzneho druhu rajom nie len pre lyžiarov, ale na svoje si prídu zaisto aj nelyžiari ba dokonca aj tí najmenší. Vychutnať si dokonalú miestnú kuchyňu môžete v hotelovej reštaurácii, ktorá je kombináciou štýlu, originálneho dizajnu, príjemnej atmosféry a perfektnej kuchyne.


Vybavenie:
vstupná hala s recepciou, hotelová reštaurácia s výnimočným štýlom a príjemnou atmosférou, letná terasa, zimná záhrada s úchvatnými výhľadmi. WiFi pripojenie na internet, kyvadlová doprava k základnej stanici vleku, fánska sauna, relaxačná miestnosť, terapeutická masáž, parkovisko, stolné hry, detské ihrisko, trezor.


Ubytovanie:
dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky, ktoré sa všetky líšia zaujímavým dizajnom, WiFi pripojenie na internet zadarmo, káblová plazmová TV, samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou, WC, sušič na vlasy, uteráky, papuče a župany, rýchlovarná kanvica, minibar. Detská postieľka je k dispozícii na vyžiadanie.


Stravovanie:

hotel sa ponúka s POLPENZIOU.Oficiálna kategória:
***

Naše hodnotenie:
Tento očarujúci, rodinou prevádzkovaný menší butikový hotel Momini Dvori je ideálnou kombináciou pohodlia, pokoja, výborných slžieb, chutnej miestnej kuchyne a príjemného prostredia. Svojou výnimočnou atmosférou s nádhernými výhľadmi na centrum mesta a pohorie Pririn uchváti každého milovníka zimnej dovolenky. Svoju vysnívanú lyžovačku si užijete v jednom z najmodernejších zimných stredísk v Bulharsku na vyhľadávaných lyžiarskych svahoch v Bansku. 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -