Vyhľadávanie zájazdu

MPM Arsena Beach Hotel **** Bulharsko Slnečné pobrežieTermíny a ceny

MPM Arsena Beach Hotel **** Bulharsko Slnečné pobrežie

Popis - Vzdialenosť letiska: 33km (Burgas) Vzdialenosť najbližšieho mesta: 200 m (Nessebar) Typ pláže: piesočnatá Vzdialenosť pláže: 0m

Základné informácie - Obľúbený 4 hviezdičkový hotel MPM ARSENA je situovaný priamo pri nádhernej pláži so zlatistým pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Rezort pozostáva z 2 budov. Hotel sa nachádza v blízkosti unikátneho historického mestečka Nessebar zaradeného na zoznam UNESCO. MPM ARSENA je prispôsobený všetkým vekovým kategóriám so širokou ponukou rôznych aktivít. Tento príjemný hotel uspokojí aj náročnejšiu klientelu aj rodiny s deťmi. Hotel disponuje práčovňou parkoviskom, vybavenou konferenčnou miestnosťou. V blízkej vzdialenosti hotela sa nachádzajú obchody, supermarket, reštaurácie, bary, disco, salóny krásy, lekáreň, banka, autobusová zastávka.

Poloha - Hotel sa nachádza v blízkosti mestečka Nessebar (300 m) a približne 33 km od medzinárodného letiska Burgas. Vzdialenosť od centra je 200m.

Vybavenie izieb - Štandardná izba je vybavená klimatizáciou,  chladničkou, telefónom, Wifi pripojením (za poplatok), televízorom, trezorom a kúpeľnou s WC a fénom. Hotel disponuje aj izbami pre hendikepovaných klientov. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

Pláž - Piesočnatá pláž dlhá 2,5 km sa nachádza priamo pred hotelom. Ležadlá a slnečník sú na vybranom úseku pláže bez poplatku. Na pláži sú dostupné aj vodné športy (za poplatok).

Strava - V hoteli sa nachádza hlavná reštaurácia s otvorenou terasou. Nápoje sa podávajú v lobby bare a bare pri bazéne. Bar na pláži je za poplatok.

Pre deti - Pre deti je v hoteli dostupný detský bazén, miniclub (4-12 rokov), animácie, detská postieľka (na vyžiadanie), detská stolička a detské menu v reštaurácií.

Šport a zábava - Súčasťou hotela je fitness centrum, na pláži si hostia môžu prenajať vodné motorové vozidlá (za poplatok). Zabaviť sa môžete pri biliarde, pilates, šípkach, stolnom tenise, vodnej gymnastike, aerobiku.

Wellness - Oddýchnuť si môžete v SPA centre, ktoré ponúka masáže a sauny rôzneho druhu.

Koncept - Hotel ponúka ubytovanie s konceptom Ultra All Inclusive, raňajky, obedy a večere formou otvoreného bufetu. Podrobný popis služieb dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.

Web - Bližšie informácie nájdete na: www.mpmhotels.bg


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -