Vyhľadávanie zájazdu

MPM Kalina Garden **** Bulharsko Slnečné pobrežieTermíny a ceny

MPM Kalina Garden **** Bulharsko Slnečné pobrežie

Poloha - Hotel sa nachádza v centrálnej časti letoviska Slnečné pobrežie, obchody, reštaurácie a kaviarne sú v blízkosti hotela. Letisko v Burgase je vzdialené 27 km od hotela.

Vybavení - Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie i rodiny s deťmi. Hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, zmenáreň, hlavná reštaurácia, lobby bar, snack bar, kozmetický salón, čistiareň trezor k dispozícii na recepcii, WiFi pripojenie zdarma vo verejných priestoroch. 

Pokoje - Vlastné sociálne zariadenie, klimatizácia, TV so satelitným príjmom, telefón, chladnička, balkón. Možnosť až dvoch prísteliek.

Pláž - Hotel je vzdialený 200 metrov od širokej piesočnatej pláže. Lehátka a slnečníky sú k dispozícii za poplatok.

Sport - vonkajší bazén, stolný tenis, fitness centrum, aerobik, pilates, šípky, mini golf, vodné športy na pláži, animačné programy.

Stravování - All inclusive, ktoré zahrňuje:-raňajky, obedy a večere formou bufetu vrátane nápojov miestnej výroby-10:00 - 18:00 občerstvenie v snack bare (hamburgery, pizza, párok v rožku, zmrzlina)-22:00 - 23:00 nočné občerstvenie v snack bare (sendviče, polievka)-10:00 - 23:00 nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby vo vybraných reštauráciách a baroch hotela

Děti - Bazén so šmýkľavkou, ihrisko, miniklub, minidisco.

Poznámka - Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -