Vyhľadávanie zájazdu

MSC Fantasia - Ostrovy Stredomoria so slov. sprievodcomTermíny a ceny

MSC Fantasia - Ostrovy Stredomoria so slov. sprievodcom

Úvod - 8-dňová okružná plavba.

Perex - Výletná loď MSC FANTASIA bola postavená v r. 2008. Kapacita lode je 3274 pasažierov a 1332 členov posádky. Celkovo má 18 palúb (z toho 14 pre pasažierov). K vybaveniu lode patrí: MSC AUREA SPA wellness centrum (sauny, turecké kúpele, masáže, vírivky, kaderníctvo, kozmetika), moderne vybavené fitnes centrum, MSC YACHT CLUB (privátna čas lode s vlastnou recepciou, bazénom, reštauráciou a barom s all inclusive službami), 5 bazénov (1 krytý), tobogan, 12 víriviek, multifunkčné športové ihrisko (basketbal, tenis, futbal, volejbal), vonkajšia bežecká dráha, squashové ihrisko, 4 D kino, divadlo, disko, kasíno, konferenčné miestnosti, animácie, detské kluby, videoherňa, Formula 1 simulátor, knižnica, internetový kútik, obchody, 6 reštaurácií a 14 barov.

Ubytovanie - Elegantne zariadené kajuty sú vybavené regulovateľnou klimatizáciou, SAT TV, rádiom, minibarom, telefónom, trezorom, kúpeľňou so sprchovacím kútom (alebo vaňou), WC, sušičom na vlasy a kozmetikou. 24 hod. kajutový servis. Typy kajút: vnútorné kajuty, kajuty s oknom, kajuty s balkónom a suity (všetky s kapacitou 2 až 4 osoby). K dispozícii sú aj bezbariérové kajuty.

Stravovanie - Plná penzia.

Poznámka - Ceny plavieb sú uvedené v eurách na osobu, pokiaľ nie je uvedené inak a sú aktuálne ku dňu vydania katalógu. Cenníky lodných spoločností sa môžu počas jeho platnosti meniť na základe rozhodnutia jednotlivých spoločností a v závislosti od stavu predaja, preto platné ceny vami vybratej plavby vám budú oznámené v čase jej výberu. Lodná spoločnosť si vyhradzuje právo a zmenu trasy (prístavov a časov kotvenia).

Doprava - Letecká alebo individuálna. Viac informácií dostanete vo Vašej CK.

1. deň - Janov (Taliansko) nalodenie 18:00 hod.

2. deň - Civitavecchia/Rím (Taliansko) príchod 07:00 hod - odchod 19:00 hod.

3. deň - Palermo/Sicília (Taliansko) príchod 10:00 hod - odchod 18:00 hod.

4. deň - Cagliari/Sardínia (Taliansko) príchod 09:00 hod - odchod 17:00 hod.

5. deň - Palma De Mallorca (Španielsko) príchod 13:30 hod - odchod 23:59 hod.

6. deň - Valencia (Španielsko) príchod 08:00 hod - odchod 16:00 hod.

7. deň - Marseille (Francúzsko) príchod 12:00 hod - odchod 20:00 hod.

8. deň - Janov (Taliansko) príchod 08:00 hod.


Celková cena zahŕňa - 7x ubytovanie v kajute s plnou penziou, vodu, kávu a čaj v bufetovej reštaurácii, prístavné poplatky 140 EUR/osoba, vybrané služby na lodi (fitnes centrum, bazény a víriky na vonkajšej palube, športové ihrisko, detské kluby, animácie počas celého dňa,...), služby slovenského sprievodcu.

Celková cena nezahŕňa - Dopravu do/z prístavu, nápoje, prepitné (platba na lodi) 10 EUR/dospelá osoba/noc, 5 EUR/dieťa 3-14 rokov/noc, fakultatívne výlety, platené služby na lodi (4D kino, formula 1 simulátor, wellness centrum, masáže,...), komplexné cestovné poistenie.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -