Vyhľadávanie zájazdu

MSC Splendida - Krásy Andalúzie a Maroka so slov. sprievodcomTermíny a ceny

MSC Splendida - Krásy Andalúzie a Maroka so slov. sprievodcom

Úvod - 10-dňová okružná plavba.

Perex - Výletná loď MSC SPLENDIDA bola postavená v r. 2009. Kapacita lode je 3 274 pasažierov a 1 332 členov posádky. Celkovo má 18 palúb (z toho 15 pre pasažierov). K vybaveniu lode patrí: MSC AUREA SPA wellness centrum (sauny, turecké kúpele, masáže, vírivky, kaderníctvo, kozmetika), moderne vybavené fitnes centrum, MSC YACHT CLUB (privátna čas lode s vlastnou recepciou, bazénom, reštauráciou a barom s all inclusive službami), 5 bazénov (1 krytý), tobogan, 12 víriviek, multifunkčné športové ihrisko (basketbal, tenis, futbal, volejbal), vonkajšia bežecká dráha, squashové ihrisko, bowling, 4 D kino, divadlo, disko, kasíno, konferenčné miestnosti, animácie, detské kluby, videoherňa, F1 simulátor, knižnica, internetový kútik, obchody, 6 reštaurácií a 14 barov.

Ubytovanie - Elegantne zariadené kajuty sú vybavené regulovateľnou klimatizáciou, SAT TV, minibarom, telefónom, trezorom a sušičom na vlasy, kúpeľňou so sprchou alebo vaňou, toaletou a kozmetikou. 24 hod. kajutový servis a osobný kajutový stevard. Typy kajút: vnútorné kajuty, kajuty s oknom, kajuty s balkónom a suity (všetky kajuty pre 2 až 4 osoby). K dispozícii sú aj bezbariérové kajuty.

Stravovanie - Plná penzia.

Poznámka - Ceny plavieb sú uvedené v eurách na osobu, pokiaľ nie je uvedené inak a sú aktuálne ku dňu vydania katalógu. Cenníky lodných spoločností sa môžu počas jeho platnosti meniť na základe rozhodnutia jednotlivých spoločností a v závislosti od stavu predaja, preto platné ceny vami vybratej plavby vám budú oznámené v čase jej výberu. Lodná spoločnosť si vyhradzuje právo a zmenu trasy (prístavov a časov kotvenia).

Doprava - Letecká alebo individuálna. Viac informácií dostanete vo vašej CK.

1. deň - Janov (Taliansko) nalodenie 17:00 hod.

2. deň - Deň na mori.

3. deň - Malaga (Španielsko) príchod 10:30 hod - odchod 18:30 hod.

4. deň - Casablanca (Maroko) príchod 09:00 hod - odchod 23:00 hod.

5. deň - Deň na mori.

6. deň - Lisabon (Portugalsko) príchod 07:00 hod - odchod 16:00 hod.

7. deň - Deň na mori.

8. deň - Barcelona (Španielsko) príchod 12:00 hod - odchod 20:00 hod.

9. deň - Marseille (Francúzsko) príchod 08:00 hod - odchod 18:00 hod.

10. deň - Janov (Taliansko) príchod 08:00 hod.


Celková cena zahŕňa - 9x ubytovanie v kajute s plnou penziou, vodu, kávu a čaj v bufetovej reštaurácii, prístavné poplatky 160 EUR/osoba, vybrané služby na lodi (fitnes centrum, bazény a víriky na vonkajšej palube, športové ihrisko, detské kluby, animácie počas celého dňa,...), služby slovenského sprievodcu.

Celková cena nezahŕňa - dopravu do/z prístavu, nápoje, prepitné (platba na lodi) 10 EUR/dospelá osoba/noc, 5 EUR/dieťa 3-14 rokov/noc, fakultatívne výlety, platené služby na lodi (4D kino, formula 1 simulátor, wellness centrum, masáže,...), komplexné cestovné poistenie.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -