Vyhľadávanie zájazdu

Myconian Ambassador ***** Grécko, Mykonos Plati YialosTermíny a ceny

Myconian Ambassador ***** Grécko, Mykonos Plati Yialos

Hotel Myconian Ambassador sa nachádza priamo nad plážou Plati Yialos na južnom pobreží ostrova, ktorá je známa svojou čistou vodou a jemným pieskom. Slávne pláže kozmopolitného Psarou, malebná Paranga a Agia Anna sú v pešej vzdialenosti. Hotel Myconian Ambassador ponúka priestranné a exkluzívne navrhnuté ubytovanie na ostrove Mykonos s nádherným výhľadom na pláž a Egejské more zo súkromného bazéna alebo jacuzzi. Hlavné mesto, ktoré má fascinujúce historické a architektonické zaujímavosti, množstvo butikov, klubov, barov a taverien, ktoré sa rozprestierajú do malebného bludiska dláždených chodieb medzi bielymi domami je vzdialené 5 km.


Vybavenie:

vstupná hala s recepciou, výťah, bazén s LED konštaláciou, v spoločných priestoroch je WiFi pripojenie k internetu zadarmo, úschovňa batožiny, hotelový trezor, zmenáreň, reštaurácia, jedáleň, kaviareň, bar, TV miestnosť, obchod so suvenírmi, bezplatné parkovisko, službu stráženia detí, autopožičovňa, požičovňa bicyklov, lekársku službu, transfer-servis, prekladateľské služby, izbovú službu, práčovňu a kaderníctvo.Ubytovanie:
2- až 3-lôžkové izby, 2- až 3-lôžkové suity, vila s 8 spálňami. V izbách je klimatizácia, ústredné kúrenie, kúpeľňa (dažďové sprchy), sušič na vlasy, kozmetické zrkadlo a župan, mini chladnička, varná kanvica, WiFi pripojenie na internet, telefón, TV s plochou obrazovkou, stereo aparatúra, trezor, minibar, terasa /balkón.  Veľa izieb má výhľad na more. Izby sú vybavené rozkladacou pohovkou. Pre deti sú k dispozícii detské postieľky. Je možné rezervovať bezbariérové ​​izby.

Stravovanie:

hotel sa ponuka s raňajkami alebo polpenziouOficiálna kategória:
*****

Naše hodnotenie:
*****: Hotel ponúka pokoj, ktorý sa ale v okamihu zmení krátkou prechádzkou do Psarou s kotviacimi jachtami alebo do rušných taverien, ktoré navštevujú miestni obyvatelia. Náročným hosťom hotel poskytne na výber priestranné dizajnové interiéry, gurmánsku reštauráciu, rozmanitú škálu ubytovania a možností zábavy.


 

Cena zahŕňa:
- leteckú dopravu z miesta odletu a späť

- ubytovanie 7 nocí

- stravovanie podľa výberu

- služby slovensky alebo česky hovoriaceho delegáta ALEBO asistencia CK na telefóne - poistenie insolventnosti.

Cena za základné lôžko nezahŕňa:

Povinné príplatky:
- servisné poplatky (letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostná taxa, transfery, iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy) – osoba od 2 r. 235 €, dieťa 0-2 r. platí len manipulačný poplatok 60 € - hygienicko-bezpečnostný príplatok (cena príplatku závisí od aktuálnej taxy leteckých spoločností a ubytovacích zariadení a môže sa v priebehu sezóny zmeniť).

- miestna pobytová taxa je hradená klientom priamo na mieste podľa platných predpisov daného regiónu. Výška pobytovej taxy závisí od kategórie ubytovania a pohybuje sa vo výške od 0,50 € do 4,00 €/izba/noc. CK Solvex účtovanie poplatku nemôže ovplyvniť.

Doplňujúce informácie: 

- Dieťa do 2 r. bezplatne – bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo, platí len servisné poplatky

- Dieťa na základnom lôžku platí 90 % z ceny základného lôžka z katalógovej ceny. - Dospelá osoba na prístelke platí 85 % z ceny základného lôžka z katalógovej ceny.  - Príplatok za jednolôžkovú izbu činí 85 % z ceny základného lôžka z katalógovej ceny. - Príplatok za raňajky, večere, obedy, all inclusive - dieťa platí 50% z cenníkovej ceny dospelej osoby, ak nieje uvedené inak.

- Dieťa zadarmo
 - vo vybraných ubytovacích kapacitách - platí len servisné poplatky a povinné príplatky.

- Stály klient - 
dospelá osoba, ktorá cestovala s CK za posledné 4 roky minimálne 2-krát.

- Dodatočné zľavy nie je možné poskytnúť, pokiaľ cena za základné lôžko presahuje zľavu 50% z katalógovej ceny. 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -