Vyhľadávanie zájazdu

Myconian Imperial ***** Grécko, Mykonos EliaTermíny a ceny

Myconian Imperial ***** Grécko, Mykonos Elia

Luxusný hotel Myconian Imperial sa môže pochváliť výbornými službami, priateľským personálom, ale aj úžasným výhľadom na Egejské more a súkromnou plážou s ležadlami a slnečníkmi zadarmo. Jeho majestátny biely profil sa týči z rustikálnych kamenných múrov, ktoré ho ukotvujú na úpätí mierneho svahu, priamo nad najdlhšou plážou ostrova. Pláž Elia je obľúbená a navštevovaná všetkými vekovými kategóriami pre jej jemný zlatistý piesok a teplé more s pozvoľným vstupom.

Vybavenie:
Hosťom je k dispozícii vstupná hala s 24-hodinovou recepciou, výťah, Wi-Fi zadarmo v lobby aj v hotelových izbách, bankomat, reštaurácia, lounge bar, sushi bar, bar pri bazéne, dva vonkajšie bazény so slanou vodou a slnečnou terasou s ležadlami, moderné kúpele s možnosťou objednania masáží a kozmetických služieb za poplatok, plážový set zadarmo, herňa, fitness, služba stráženia detí za poplatok, prenájom auta a vodné športy za poplatok.

Ubytovanie:
Priestory hotela Myconian Imperial definuje priestrannosť a vzdušné interiéry, ktoré sú oázou bielej, kompenzované teplými drevenými detailmi a svojráznym dizajnom. Vo všetkých priestoroch a 118-tich hotelových izbách je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Moderne zariadené priestranné 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky sú vybavené vlastným sociálnym zariadením (sprcha alebo vaňa, WC, sušič na vlasy). Všetky izby hotela Myconian Imperial sú klimatizované a majú moderný dekor a balkóny s nádherným výhľadom. Sú vybavené satelitnou LCD TV, DVD/CD prehrávačom, telefónom a trezorom. Minibar je denne doplňaný balenou vodou zadarmo. Niektoré ponúkajú vonkajšie vírivky alebo súkromné ​​bazény.

Stravovanie:
hotel je v ponuke s raňajkami

Oficiálna kategória:
*****

Naše hodnotenie:
*****: Kykladský ostrov Mykonos, ktorý v sebe spája romantiku, panenskú prírodu, prekrásne pláže a zábavu, navštevujú turisti z celého sveta a je obľúbený aj medzi svetoznámymi hviezdami. Mykonos uchváti božskými plážami s čistou tyrkysovou vodou. Hotel Myconian Imperial sa nachádza na južnej strane ostrova, s výborným prístupom do mesta Mykonos, ktoré je charakteristické obielenými domami v kykladskom štýle, barmi a obchodmi a je vzdialené necelých 20 minút jazdy. Elegantný Myconian Imperial je obľúbený pre svoju pohodovú atmosféru, prvotriedne služby, jeho výhodou je tiež výborná poloha a blízkosť pláže. To všetko z neho robí skvelú voľbu najmä pre páry, ale aj rodiny s deťmi, ktoré hľadajú slnečnú dovolenku pri pláži s možnosťou navštíviť hlavné mesto ostrova s obchodíkmi a kaviarničkami. Hotel od letiska delí len 10 km.


 

Cena zahŕňa:
- leteckú dopravu z miesta odletu a späť

- ubytovanie 7 nocí

- stravovanie podľa výberu

- služby slovensky alebo česky hovoriaceho delegáta ALEBO asistencia CK na telefóne - poistenie insolventnosti.

Cena za základné lôžko nezahŕňa:

Povinné príplatky:
- servisné poplatky (letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostná taxa, transfery, iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy) – osoba od 2 r. 235 €, dieťa 0-2 r. platí len manipulačný poplatok 60 € - hygienicko-bezpečnostný príplatok (cena príplatku závisí od aktuálnej taxy leteckých spoločností a ubytovacích zariadení a môže sa v priebehu sezóny zmeniť).

- miestna pobytová taxa je hradená klientom priamo na mieste podľa platných predpisov daného regiónu. Výška pobytovej taxy závisí od kategórie ubytovania a pohybuje sa vo výške od 0,50 € do 4,00 €/izba/noc. CK Solvex účtovanie poplatku nemôže ovplyvniť.

Doplňujúce informácie: 

- Dieťa do 2 r. bezplatne – bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo, platí len servisné poplatky

- Dieťa na základnom lôžku platí 90 % z ceny základného lôžka z katalógovej ceny. - Dospelá osoba na prístelke platí 85 % z ceny základného lôžka z katalógovej ceny.  - Príplatok za jednolôžkovú izbu činí 85 % z ceny základného lôžka z katalógovej ceny. - Príplatok za raňajky, večere, obedy, all inclusive - dieťa platí 50% z cenníkovej ceny dospelej osoby, ak nieje uvedené inak.

- Dieťa zadarmo
 - vo vybraných ubytovacích kapacitách - platí len servisné poplatky a povinné príplatky.

- Stály klient - 
dospelá osoba, ktorá cestovala s CK za posledné 4 roky minimálne 2-krát.

- Dodatočné zľavy nie je možné poskytnúť, pokiaľ cena za základné lôžko presahuje zľavu 50% z katalógovej ceny. 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -