Vyhľadávanie zájazdu

Myconian Panoptis ***** Grécko, Mykonos EliaTermíny a ceny

Myconian Panoptis ***** Grécko, Mykonos Elia

Výnimočný rezort luxusných víl rozprestierajúcich sa na kopci nad pokojnou plážou Elia v južnej časti ostrova Vám zabezpečí exkluzívne súkromie počas celého pobytu. Táto pláž patrí medzi najkrajšie piesočnaté pláže na Mykonose. Centrum mesta je vzdialené 10 km a letisko 12 km. Exkluzívne a jedinečné miesto dokonalé na svadobnú cestu.


Vybavenie:
24-hod. recepcia, reštaurácia, bar, bazén so slanou vodou, bar pri bazéne, Wifi v celom areáli zadarmo, kúpeľné a wellness centrum, úschovňa batožiny, trezor, vybavenie na grilovanie, bezplatné parkovisko, autopožičovňa, stráženie detí, potápanie na pobreží, domáce zvieratá povolené na vyžiadanie

Ubytovanie:
noblesné moderné klimatizované izby/vily buď s vlastným bazénom alebo vírivkou, vlastná kúpeľňa s WC (vaňa alebo sprchový kút), sušič na vlasy, plážové osušky, župan, papuče, TV, telefón, kuchynka s vybavením, chladnička, kávovar, kanvica, žehlička, trezor, balkón alebo terasa. 

Stravovanie:
raňajky formou bufetu alebo polpenzia

Oficiálna kategória:
*****

Naše hodnotenie:
*****: Nechajte sa unášať v bazéne s nekonečným okrajom alebo si vychutnávajte šum mora a slnečné lúče priamo na jemnom zlatistom piesku pláže Elia. Spoznávajte čaro krajiny na koni, skútri alebo sa plavte okolo pobrežia. Akokoľvek sa rozhodnete tráviť svoje dni a noci, Panoptis Escape sa postará o nezabudnuteľný zážitok z dovolenky.


 

Cena zahŕňa:
- leteckú dopravu z miesta odletu a späť

- ubytovanie 7 nocí

- stravovanie podľa výberu

- služby slovensky alebo česky hovoriaceho delegáta ALEBO asistencia CK na telefóne - poistenie insolventnosti.

Cena za základné lôžko nezahŕňa:

Povinné príplatky:
- palivový, emisný, hygienicko-bezpečnostný a servisný príplatok (napr. pobytová taxa, registračný poplatok, bezpečnostná taxa, transfery, popr. iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy). Ceny príplatkov závisia od aktuálnej taxy letísk, leteckých spoločností a ubytovacích zariadení a môžu sa v priebehu sezóny zmeniť.

Doplňujúce informácie: 

- Dieťa do 2 r. bezplatne – bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo, platí len servisné poplatky

- Dieťa na základnom lôžku platí 90 % z ceny základného lôžka z katalógovej ceny. - Dospelá osoba na prístelke platí 85 % z ceny základného lôžka z katalógovej ceny.  - Príplatok za jednolôžkovú izbu činí 85 % z ceny základného lôžka z katalógovej ceny. - Príplatok za raňajky, večere, obedy, all inclusive - dieťa platí 50% z cenníkovej ceny dospelej osoby, ak nieje uvedené inak.

- Dieťa zadarmo
 - vo vybraných ubytovacích kapacitách - platí len servisné poplatky a povinné príplatky.

- Stály klient - 
dospelá osoba, ktorá cestovala s CK za posledné 4 roky minimálne 2-krát.

- Dodatočné zľavy nie je možné poskytnúť, pokiaľ cena za základné lôžko presahuje zľavu 50% z katalógovej ceny. 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -