Vyhľadávanie zájazdu

Myconian Royal ***** Grécko, Mykonos EliaTermíny a ceny

Myconian Royal ***** Grécko, Mykonos Elia

Royal Myconian leží nad plážou Elia, ktorá je najdlhšou plážou s jemným pieskom na ostrove a nachádza sa na južnom pobreží len 12 km od mesta Mykonos. Elia, známa svojimi akvamarínovými vodami, jemným pieskom a aktivitami, je destináciou sama o sebe. Vysoké vlny a vietor tu nenájdete kvôli blízkym kopcom. Zostup je však plynulý a more veľmi teplé. Royal Myconian je luxusný rezort s výhľadom priamo na pláž.

Vybavenie:
hosťom je k dispozícii 24-hodinová recepcia, hotel má 2 poschodia a 151 izieb, reštauráciu, bar, snack bar, bar pri bazéne, 24-hod. izbový servis, vonkajší bazén, ležadlá a uteráky pri bazéne zadarmo, fitness centrum, SPA, wellness procedúry, potrebné sa vopred objednať, požičovňa skútrov, mopedov na mieste, jazda na horských bicykloch, plavba na plachetniciach, možnosť ubytovania sa aj s domácim zvieratkom (psy a mačky), bezplatné Wifi pripojenie vo verejných priestoroch a na izbách, babysitting pre deti, parkovanie na mieste zadarmo, práčovňa, kadernícky salón, bezbarierový prístup na hotel aj na izbu, trezor na recepcii a bankomat.

Ubytovanie:
Izby a suity v hoteli Royal Myconian sú navrhnuté tak, aby premenili vašu dovolenku na jedinečne estetický a príjemný zážitok. Každý priestor sa otvára do modrých výhľadov na Egejské more orámované obielenými stenami a uzemnené zemitými tónmi.  Izby sú vybavené manželskou posteľou alebo dvoma oddelenými posteľami s kúpelňou so sprchou alebo vaňou, toaletné potreby, uteráky, župany, papuče, sušič na vlasy, telefón, centrálna klimatizácia, Wifi pripojenie na internet zadarmo, SAT/TV, chladnička, trezor, mini bar denne dopĺňaný. Každá izba ma svoj súkromný balkón s výhľadom na more alebo do záhrady.  

Stravovanie:
hotel sa ponúka s raňajkami. Šéfkuchári hotela Royal Myconian vás zoberú na každodenné kulinárske dobrodružstvo s vynikajúcim à la carte stolovaním, lahodnými raňajkami formou bufetu, ľahkým občerstvením pri bazéne a elegantnými kokteilmi z útulného baru pri bazéne alebo zo scénickej terasy.
Elia Restaurant
 – reštaurácia s výhľadom na oceán sa špecializuje na stredomorskú kuchyňu a a v jej ponuke sú len raňajky.
Ambrosia
 – reštaurácia sa špecializuje na stredomorskú kuchyňua a v jej ponuke sú len večere.
Meltemi Snack Bar
 – reštaurácia pri bazéne sa špecializuje na stredomorskú kuchyňu a v jej ponuke sú raňajky a obedy. Hostia si môžu v bare objednať obľúbené nápoje.
Lagoon Swim-up Bar
 – bar sa nachádza pri bazéne.
Pelagos Veranta Bar
 – salónik/bar v hotelovej hale má výhľad na oceán.

Oficiálna kategória:
*****

Naše hodnotenie:
*****: Mykonos je jednou z legendárnych svetových kozmopolitných destinácií, ktorá ponúka špičkové služby, nádhernú prírodnú krásu a kultúru životného štýlu, ktoré priťahujú všetky druhy medzinárodných hostí, od párov hľadajúcich romantické útočisko až po oddaných klubistov, celebrity a samozrejme tých, ktorí sa sem vrátia rok potom. Ak chcete zažiť legendárny klubový život ostrova, urobte si krátku cestu z pobrežnej trasy alebo loďou do Cavo Paradiso alebo Super Paradise, ktoré sú o kúsok ďalej.


 

Cena zahŕňa:
- leteckú dopravu z miesta odletu a späť

- ubytovanie 7 nocí

- stravovanie podľa výberu

- služby slovensky alebo česky hovoriaceho delegáta ALEBO asistencia CK na telefóne - poistenie insolventnosti.

Cena za základné lôžko nezahŕňa:

Povinné príplatky:
- palivový, emisný, hygienicko-bezpečnostný a servisný príplatok (napr. pobytová taxa, registračný poplatok, bezpečnostná taxa, transfery, popr. iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy). Ceny príplatkov závisia od aktuálnej taxy letísk, leteckých spoločností a ubytovacích zariadení a môžu sa v priebehu sezóny zmeniť.

Doplňujúce informácie: 

- Dieťa do 2 r. bezplatne – bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo, platí len servisné poplatky

- Dieťa na základnom lôžku platí 90 % z ceny základného lôžka z katalógovej ceny. - Dospelá osoba na prístelke platí 85 % z ceny základného lôžka z katalógovej ceny.  - Príplatok za jednolôžkovú izbu činí 85 % z ceny základného lôžka z katalógovej ceny. - Príplatok za raňajky, večere, obedy, all inclusive - dieťa platí 50% z cenníkovej ceny dospelej osoby, ak nieje uvedené inak.

- Dieťa zadarmo
 - vo vybraných ubytovacích kapacitách - platí len servisné poplatky a povinné príplatky.

- Stály klient - 
dospelá osoba, ktorá cestovala s CK za posledné 4 roky minimálne 2-krát.

- Dodatočné zľavy nie je možné poskytnúť, pokiaľ cena za základné lôžko presahuje zľavu 50% z katalógovej ceny. 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -